Bilgisayarımın Özelliklerini arttırma.

Bütçeaçıkçası söylemek gerekirse biraz düşük.Oyüzden yeni bir bilgisayar toplamak istemiyorum.Be şimdiki bilgisayarıma yeni özellikler ekleyerek ucuza getirmek istiyorum hatta 500-600 bile olursa süper olur.

İ3 kafanıza takmayın ama Watch Dogs'u mediumda oynarsınız.
İşte sorunda o artık çıkan oyunları mediumda değilde bir üstünde oynamak isterim

Bütçeaçıkçası söylemek gerekirse biraz düşük.Oyüzden yeni bir bilgisayar toplamak istemiyorum.Be şimdiki bilgisayarıma yeni özellikler ekleyerek ucuza getirmek istiyorum hatta 500-600 bile olursa süper olur.

İşte sorunda o artık çıkan oyunları mediumda değilde bir üstünde oynamak isterim
Mediumda değilde bir üstünde oynamak istiyorsanız biraz paranıza kıymanız gerek ki iyi bir sonuç alabilesiniz :)

Önemli olan ekran kartıdır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı