Bilgisayarımın resimleri

@Silinen üye Cooler Master K-350 (600W) kasayı tavsiye edermisin kalitelimi ?
Hocam malzeme kalitesi olarak iyi, Psu'da kaliteli ama en az 3 tane fan eklemek lazım eğer amd işlemci kullanacaksanız, yada direk sıvı soğutma ile kasa içini ferahlatabilirsiniz. İntel işlemcilerde stock fan ile çok fazla ısı yaymadığından sıkıntı olmaz. Ben memnunum açıkcası 250 tl'ye almıştım 1 sene önce, o zaman 600W bu kadar uygun fiyata ne kasa+psu vardı nede psu olan kasa vardı. Ayrıca bir sıkıntısı daha var, 212 evo gibi soğutucular kule tipi olduğu için yüksek geliyor ve plexiyi zorluyor, soğutucu alırken boyutlara dikkat etmek lazım en fazla 16cm olacak yüksekliği.

Aynı masa bende de var :D
Siz hangi soğutmayı kullanıyorsunuz? :)

Masanı değiştirmelisin ve ekranı da duvara monteledin mi manyak bişey olur.

Kasanız gayet başarılı hoşuma gitti daha öncede böyle bir konu vardı unutuldu inşallah bu güncel kalır.
Aslında ben konuyu genel olarak herkez fotoğraflarını paylaşsın diye açmıştım ama nedense yöneticiler konu başlığını değiştirmişler.

Masanı değiştirmelisin ve ekranı da duvara monteledin mi manyak bişey olur.
Aslında hoparlör'lerin 3 tanesini duvara monteliyeceğim, monitör ise şimdilik iyi duvara monte edilme desteği yok ama neden masaayı değiştirmemi söylediniz onu anlayamadım :)

Aslında ben konuyu genel olarak herkez fotoğraflarını paylaşsın diye açmıştım ama nedense yöneticiler konu başlığını değiştirmişler.

Aslında hoparlör'lerin 3 tanesini duvara monteliyeceğim, monitör ise şimdilik iyi duvara monte edilme desteği yok ama neden masaayı değiştirmemi söylediniz onu anlayamadım :)
Bu masada şahsen ben rahat oynayamam ama sen rahat oyun oynuyorsan sıkıntı yok ama güzel bir pc.Keşke benimde böyle bir pc'm olsa 2008 den beri laptop kullanıyorum bıktım artık! :D

O.C. yapmıyacağım o yüzden intel stok soğutucusunu takacağım bu kasa cazip geldi pencereli 12 V kanalından kaç watt veriyor ?
Hangi ekran kartını kullanacaksınız? Gtx 760 ile kullanabilirsiniz mesela.

Bu masada şahsen ben rahat oynayamam ama sen rahat oyun oynuyorsan sıkıntı yok ama güzel bir pc.Keşke benimde böyle bir pc'm olsa 2008 den beri laptop kullanıyorum bıktım artık! :D
Belki daha güzel bir sandalye alabilirim ama odam ufak, oyun oynarken ise bir sıkıntı çıkartmıyor tam boyuma göre :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı