Bilgisayarımın resimleri

Deve annesine sorar:
- Anne, bizim niye bu kadar uzun kirpiklerimiz var?
+ Biz çölde müthiş görürüz. Onlar gözlerimizi çöldeki fırtınalardan korumak için var. Yoksa çöl fırtınasında yürüyemez, yaşayamazdık.
- Anne bizim niye sırtımızda hörgüçlerimiz var?
+ Onlar olmasaydı çölde uzun günler boyunca yemek yemeden duramazdık. Biz develer çölde çok uzun süre aç kalabiliriz.
- Anne bizim boynumuz neden bu kadar uzun?
+ Biz çölde dolaşırken uzaktaki tehlikeleri çok iyi görürüz. Boynumuz uzun olmasaydı göremez, av olurduk.
- Anne biz ne mükemmel yaratıklarmışız ya!!! Madem bu kadar mükemmelsek Atatürk Orman Çiftliği'nde işimiz ne?

Hocam sizin sistem de aynı buna benzemiş. Her şey müthiş ama masa bozuyor. Keşke şöyle hoparlörleri yayabileceğiniz güzel bir masanız olsa idi. :(

Kasayı yerine koyunca hiç hava almıyor çabuk ısınıyor :D
Aynen :D, Birde ben gözümün önünde dursun istiyorum :D

Deve annesine sorar:
- Anne, bizim niye bu kadar uzun kirpiklerimiz var?
+ Biz çölde müthiş görürüz. Onlar gözlerimizi çöldeki fırtınalardan korumak için var. Yoksa çöl fırtınasında yürüyemez, yaşayamazdık.
- Anne bizim niye sırtımızda hörgüçlerimiz var?
+ Onlar olmasaydı çölde uzun günler boyunca yemek yemeden duramazdık. Biz develer çölde çok uzun süre aç kalabiliriz.
- Anne bizim boynumuz neden bu kadar uzun?
+ Biz çölde dolaşırken uzaktaki tehlikeleri çok iyi görürüz. Boynumuz uzun olmasaydı göremez, av olurduk.
- Anne biz ne mükemmel yaratıklarmışız ya!!! Madem bu kadar mükemmelsek Atatürk Orman Çiftliği'nde işimiz ne?

Hocam sizin sistem de aynı buna benzemiş. Her şey müthiş ama masa bozuyor. Keşke şöyle hoparlörleri yayabileceğiniz güzel bir masanız olsa idi. :(
Masayı ben tercih etmedim, zamanında daha tv almadan önce bilgisayardan izliyorduk tv'yi, o zaman babam almıştı ama masanın bu kadar kalabalık görünmesinin sebebi hoparlörler, yoksa ben bir masa daha rahat nasıl oluyor bilmiyorum, ama şu an rahatım açıkcası.

Kasan çok güzel hayran oldum :D

Birde hoparlörlerini topla masan daha güzel gözükür.
Duvara montelicem hocam, siz asıl o zaman görün manzarayı :D Adamlar hoparlörün ayaklarına delik yapmışlar özellikle :D

Kasanın üzerindeki delilklerden kaynaklanıyor o renk cümbüşü :D Gece açınca bende çok şaşırmıştım ama mükemmel bir görüntüsü var :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı