Bilgisayarın Arka Planı Kendiliğinden Değişti

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarda takılıyordum, masaüstüne bakacaktım ki arka planımın değiştiğini gördüm. Yanlışlıkla yapmış olamam çünkü bilgisayarımda bu ok ve ünlem işareti resimlerini daha önceden indirmemiştim. Ve gerçekten kendim yapmadım. Virüs falan olabilir mi? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Eki Görüntüle 1564879
Kaspersky ile tarama yapmanızı öneririm.

Shiftless isimli youtube kanalına baktım, 313B aboneli bir fortnite kanalı. Benzer ok işaretlerini bazı editlerde de kullanmışsınız. Arka planı slayt moduna almış olabilirsiniz.
Merhaba evet daha önceden kullandığım oldu, 1 hafta önce bilgisayara format attım ve ok işaretini bidaha indirmedim. Onu geçtim ünlem işaretini de indirmedim (Yine bir videoda ünlem işareti vardı ama rengi maviydi ben editte kırmızı yapmıştım) Yani inandırıcı gelmeyebilir ama gerçekten kendi kendine oldu

Arkadaşlar merhaba, bilgisayarda takılıyordum, masaüstüne bakacaktım ki arka planımın değiştiğini gördüm. Yanlışlıkla yapmış olamam çünkü bilgisayarımda bu ok ve ünlem işareti resimlerini daha önceden indirmemiştim. Ve gerçekten kendim yapmadım. Virüs falan olabilir mi? Yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
Eki Görüntüle 1564879
Malwarebytes ile tam tarama yaptırın eyer bu nu siz yapmadıysanız gerçektende bir şeyler olabilir.

Merhaba evet daha önceden kullandığım oldu, 1 hafta önce bilgisayara format attım ve ok işaretini bidaha indirmedim. Onu geçtim ünlem işaretini de indirmedim (Yine bir videoda ünlem işareti vardı ama rengi maviydi ben editte kırmızı yapmıştım) Yani inandırıcı gelmeyebilir ama gerçekten kendi kendine oldu
Tarama sonucu ?

Merhaba evet daha önceden kullandığım oldu, 1 hafta önce bilgisayara format attım ve ok işaretini bir daha indirmedim. Onu geçtim ünlem işaretini de indirmedim (yine bir videoda ünlem işareti vardı ama rengi maviydi ben editte kırmızı yapmıştım) yani inandırıcı gelmeyebilir ama gerçekten kendi kendine oldu.

OneDrive'nin indirmiş olma oranı var mı?

Merhaba evet daha önceden kullandığım oldu, 1 hafta önce bilgisayara format attım ve ok işaretini bir daha indirmedim. Onu geçtim ünlem işaretini de indirmedim (Yine bir videoda ünlem işareti vardı ama rengi maviydi ben editte kırmızı yapmıştım) Yani inandırıcı gelmeyebilir ama gerçekten kendi kendine oldu

Microsoft hesabına kayıtlı fotoğrafları da duvar kağıdı yapabiliyor bazen. OneDrive üzerinde falan kayıtlı olabilir mi bunlar?

2. diskte kalmış olabilir. OneDrive açılmış olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı