Bilgisayarın ısınmadan kapanması

GATEAM

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, CPU'yu kullanan herhangi bir uygulama veya oyuna girdiğimde direk bilgisayar kapanıyor. Kasa bayağı soğuk olmasına rağmen direk bilgisayarım kapanıyor. Örneğin Minecraft girdiğimde veya Discord üzerinden arkadaşımın açtığı yayını izlediğimde. Bunu nasıl çözebilirim?

Technopat kurallarını siz belirliyorsunuz galiba.
Ne alakası var? Mesajı alıntılamadığımdan anlayamamışsınız galiba. Ayrıca sistem özellikleri geldi, nereye kayboldunuz?

@GATEAM Yükte test eder misiniz? OCCT ile test edin.

@ExclusiveeN Saçma sapan şakalarınızla çözülmez problemler. Gel de çözüm önerisi sun.

Muhtemelen PSU kaldırmıyor. O sisteme bakınca eski olduğunu düşünüyorum. Modeli nedir?
PSU 250W diye biliyorum. Modeli ise PRO2000 diye bir marka.
Ne alakası var? Mesajı alıntılamadığımdan anlayamamışsınız galiba. Ayrıca sistem özellikleri geldi, nereye kayboldunuz?

@GATEAM Yükte test eder misiniz? OCCT ile test edin.

@ExclusiveeN Saçma sapan şakalarınızla çözülmez problemler. Gel de çözüm önerisi sun.
Test edeceğim fakat ya bilgisayarım kapanırsa

PSU testinde bir sıkıntı çıkmadı.
Kendisini 94 derecede kapatıyor sanırım. Birkaç kere daha yapın sıcaklık testini, aynı sıcaklıkta kapatacak mı kontrol edelim.
Benim son attığım mesaj ile konu sahibinin sistemini paylaşması arasında 30 dakika var. Yarım saat boyunca ne zaman sistemini paylaşacağını bilmeden beklemem gerekmiyor zaten.
Lafım size değildi. Zaten sistem özelliklerini istememişsiniz. Neden üzerinize alındığınızı anlamadım 🤔

Geri
Yukarı