Bilgisayarın oyun için performans arttırma

İşletim sistemi
Windows 10

JerWandet

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
SSD veya HDD modeli
Sandisk 240 gb 500 gb hdd
Ekran kartı
İntel Hd graphicd 4000 Gaforce 610m
İşlemci
İntel i5 3210m
Ekran kartım GeForce Experience programını açmıyor kurulum bile yapamıyorum bilgisayarım kötü oyunlarda daha fazla FPS almak istiyorum quick CPU diye bir program gördüm ama bilgisayarıma zararı olacak diye korkuyorum.

Hocam FPS arttırma programlarının pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Bir SSD alıp takarsanız sistem hızlanacaktır ama oyunlara vs. bir etkisi olmaz. CPU ve GPU günümüz için yeterli değil. Kaldı ki 8 GB RAM'de yeterli gelmiyor artık. En az 16 olmalı. En temizi emektara yatırım yapmak yerine bütçeyi ayarlayıp yeni bir sistem almanız.

Ekran kartım GeForce Experience programını açmıyor kurulum bile yapamıyorum bilgisayarım kötü oyunlarda daha fazla FPS almak istiyorum quick CPU diye bir program gördüm ama bilgisayarıma zararı olacak diye korkuyorum.
İşlemci ve ekran kartı o kadar iyi değil aman aman bi fps alamazsın büyük ihtimal. Ayrıca üstteki arkadaşın dediği gibi bir işe yaramıyor bilgisayarı yükseltebilirsiniz.

Hocam FPS arttırma programlarının pek bir işe yaradığını düşünmüyorum. Bir SSD alıp takarsanız sistem hızlanacaktır ama oyunlara vs. bir etkisi olmaz. CPU ve GPU günümüz için yeterli değil. Kaldı ki 8 GB RAM'de yeterli gelmiyor artık. En az 16 olmalı. En temizi emektara yatırım yapmak yerine bütçeyi ayarlayıp yeni bir sistem

SSD var ama PC alamam 1 seneye alacağım bütçe ayırıp ben FiveM oynayacagım o yüzden ihtiyacım var.

Geri
Yukarı