Çözüldü Bilgisayarın soğuk ortamda olması sorun mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Quikied

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar balkonda olduğum için bazen soğuk olabiliyor, oyuna girerken falan en fazla 65 görüyorum o da çok üst. Bilgisayar ilk açıldığında 25 derece başlıyor yavaş yavaş artıyor 35 civarı geliyor. Sıkıntı olur mu bilgisayarın soğukta durması ve derecenin düşük olması?

• PC Specs ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB
  • AMD Ryzen 3 2200G
  • 8 GB RAM
  • 1 TB HDD
  • ASUS Prime B450M-K Motherboard

Çözüm
Hayır çok daha sağlıklı çalışır PC'niz. Benim PC 15 derece ile açılışı filan açıldıktan sonra 25 derece bakır soğutucu var bir de.
Arkadaşlar balkonda olduğum için bazen soğuk olabiliyor, oyuna girerken falan en fazla 65 görüyorum o da çok üst. Bilgisayar ilk açıldığında 25 derece başlıyor yavaş yavaş artıyor 35 civarı geliyor. Sıkıntı olur mu bilgisayarın soğukta durması ve derecenin düşük olması?

• PC specs ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB.
  • AMD Ryzen 3 2200G.
  • 8 GB RAM.
  • 1 TB HDD.
  • ASUS Prime B450M-K motherboard.

Hayır hocam tam tersi ne kadar soğuk çalışırsa o kadar iyi.

Yok, @Ayva'nin bilgisayarı bildiğiniz Antartika soğuğunda; sorun yok yani. Tepe tepe kullanıyor maşallah.

• PC Specs ASUS GeForce GTX 1050 Ti Cerberus 4 GB
  • AMD Ryzen 3 2200G
  • 8 GB RAM
  • 1 TB HDD
  • ASUS Prime B450M-K Motherboard

Hani sıvı sogutucu olsa bu dertin var diyeceğim de.
🤣Bilgisayarin buz gibi çalışmasının ne gibi sikintisi var?
Bir de sen balkonda mi oyun oynuyorsun?
Usumuyor musun vallahi helal olsun.🤪

Geri
Yukarı