Bilgisayarın takılı olduğu prize elektrikli soba takmak riskli mi?

Kabloları eriyince, mecburen değişecek, o zaman arkana yaslan, o zamanı bekle, sonra ben sana demiştim değil mi dersin babana 😁
Valla babamla tartışmaya girince işin içinden çıkamıyorum illa o sorun yaşanacak öyle olacak. Ne olacak bilmiyorum böyle.
Umarım söylediği gibi yenidir sigorta.

Vallahi babamla tartışmaya girince işin içinden çıkamıyorum illa o sorun yaşanacak öyle olacak. Ne olacak bilmiyorum böyle.
Umarım söylediği gibi yenidir sigorta.

Hocam benimki de öyle, ben bir websitede siber güvenlik olarak çalışıyorum, babama Türk Telekom'u ara dedim, severim ha siber güvenliğini dedi :D (severim'in diğer anlamını biliyorsun zaten, Technopat'da her şey sansürlü olmalı.)

Hocam benimki de öyle, ben bir websitede siber güvenlik olarak çalışıyorum, babama Türk Telekom'u ara dedim, severim ha siber güvenliğini dedi :D (severim'in diğer anlamını biliyorsun zaten, Technopat'da her şey sansürlü olmalı.)
Hocam geceleri zaten rüyamda hayra alamet şeyler görmüyorum. Bir de babam tak bir şey olmaz falan dedi ama takmayacam. Tamam dedim geçiştirdim.

Hocam geceleri zaten rüyamda hayra alamet şeyler görmüyorum. Bir de babam tak bir şey olmaz falan dedi ama takmayacağım. Tamam dedim geçiştirdim.

Hocam, ayağının yanında fiş patlamaz, fakat sigortanın yanma olayını daha erken hale getirirsin, istersen tak kullan, hastalanmaktansa, sigortanın yanması daha iyi, elektrik geri gelir, fakat sağlık geri gelmez, bir kere hasta olursan okula bile gidemezsin.

Hocam, ayağının yanında fiş patlamaz, fakat sigortanın yanma olayını daha erken hale getirirsin, istersen tak kullan, hastalanmaktansa, sigortanın yanması daha iyi, elektrik geri gelir, fakat sağlık geri gelmez, bir kere hasta olursan okula bile gidemezsin.
Sigorta yanınca yangın çıkmıyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı