Bilgisayarınız bugüne kadar kaç kere bozuldu?

• Konuyu başlatan Just
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 30
  • Görüntüleme 2B
  1. Packard Bell EasyNote model 2006 yılından kalma bilgisayarımın HDD'si bozulmuştu zar zor bulduk uyumlu HDD'yi.
  2. Toshiba Sattelite A300D model bilgisayarımın ekranı bozuldu, HDD bozuldu. (tıkır tıkır ses çıkarıyor.)
  3. Ve en fazla bozulan bilgisayarım Acer VX15. 1 kere ekran menteşesi kırıldı, 2 kere teknik servis ekranın kablosunu tam bağlayamadı ve bir ara driver problemi yaşattı.

5b3dfb6f537a00194cb99ab1.jpg

Ahanda bu kadar.

Ben laptop kullanıcısı olarak bir çok kez mavi ekran yedim, RAM yaktım.

Mavi ekran, ETS 2 adlı oyunda seviye hilesi yaparken ve temizlik sonrası; RAM yakma ise temizlik sonrası montajda RAM dirençlerine dokunmam ve o kısımı temizlememem sonucu olmuştur.

Merhaba arkadaşlar. Sizlere soracağım soru aldığınız laptop/masaüstü fark etmeksizin bilgisayarınızın kaç kere bozulduğu. Acaba laptoplarla masaüstü bilgisayarlarda ömür açısından fark var mı? Tabii ki teknoloji şans işi bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Ben şimdi laptoptan masaüstü bilgisayara geçtim acaba kaç yıl dayanır gibisinden sorular oluştu kafamda. 5 yıllık emektar laptopum ASUS X555LN'yi bu zamana kadar hiç tamire götürmedim sadece bir iki yazılımsal sorun oldu o sorunları da ben düzelttim. İlk zamanlar fıstık gibiydi ama hard diskten dolayı yavaşladı laptop. Son bir yıldır 80-90 derecelerde CS:GO oynuyorum :D Yorumlarınızı bekliyorum.

2000 falan laptop çok sıkıntı çıkarıyor deli ediyor beni masaüstüne geçeceğim Allah'tan 1 haftaya

Merhaba arkadaşlar. Sizlere soracağım soru aldığınız laptop/masaüstü fark etmeksizin bilgisayarınızın kaç kere bozulduğu. Acaba laptoplarla masaüstü bilgisayarlarda ömür açısından fark var mı? Tabii ki teknoloji şans işi bunu da göz önünde bulundurmak lazım. Ben şimdi laptoptan masaüstü bilgisayara geçtim acaba kaç yıl dayanır gibisinden sorular oluştu kafamda. 5 yıllık emektar laptopum ASUS X555LN'yi bu zamana kadar hiç tamire götürmedim sadece bir iki yazılımsal sorun oldu o sorunları da ben düzelttim. İlk zamanlar fıstık gibiydi ama hard diskten dolayı yavaşladı laptop. Son bir yıldır 80-90 derecelerde CS:GO oynuyorum :D Yorumlarınızı bekliyorum.
Abi bizim evde benden 3 yaş küçük bir pc var(Ben 17 yaşındayım). Yani 14 yılda ne kadar bozulabilirse o kadar bozuldu :D. Hatta benden büyük teypimiz var(25 yaşında bir teyp).

Yeni konular

Geri
Yukarı