"Bilgisayarınız Windows 11 için önerilen en düşük donanım gereksinimlerini karşılamıyor" uyarısı

InDesign

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: MSI B550M PRO-VDH WIFI DDR4 AM4
İşlemci: AMD Ryzen 7 5700X 3.4GHZ 36MB AM4 65W
Ekran Kartı: Inno3D RTX3070 Twin x2 8GB 256Bit GDDR6(LHR)
Ram: Crucial Ballistix 16GB (2x8) 3200MHz DDR4 CL16

Monitör: MSI 27" OPTIX 165HZ, 1MS Curved Gaming Monitor
Klavye: Cooler Master CK550 V2 Red Switch
Mouse: Logitech G502 Hero
Kulaklık: Logitech G733
Meslek
Esport Manager
AMD kullanıcısı olduğum için AMD listesi daha geç yayınlanıyor ve bilgisayarımın çok rahat Windows 11 özelliklerini karşılamasına rağmen karşılamıyor bildirimi geliyor. Merak ettiğim ise şu:

Burada yazan bilgi tam olarak neyi ifade ediyor? Ben Insider programına katılırsam Windows 10 güncellemelerini mi alacağım sadece? Yoksa sorunlar ve hatalardan sen sorumlusun ben sana Windows 11'i vereceğim mi demek istiyor?

ApplicationFrameHost_HSB4QIiilx.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Tek ofsaytım işlemci olduğu için yinede Geliştirici ve beta windows 11 programına katılabiliyorum. Geri dönüşleriniz için teşekkürler.

AMD kullanıcısı olduğum için AMD listesi daha geç yayınlanıyor ve bilgisayarımın çok rahat Windows 11 özelliklerini karşılamasına rağmen karşılamıyor bildirimi geliyor. Merak ettiğim ise şu:

Burada yazan bilgi tam olarak neyi ifade ediyor? Ben Insider programına katılırsam Windows 10 güncellemelerini mi alacağım sadece? Yoksa sorunlar ve hatalardan sen sorumlusun ben sana Windows 11'i vereceğim mi demek istiyor?

Eki Görüntüle 1086856

Sisteminiz Win 11 değerlerini karşılamadığı için Insider programına girdiğinizde siz sadece Windows 10'un betasına girmiş gibi olacaksınız ve diğer kişilerden daha önce Windows 10 güncellemelerini alacaksınız.

Tabi bu stabil bir Windows anlamına gelmez. Betada çok daha fazla hatalarla karşılaşacağınız garanti. Şahsen ben hala 20H2 kullanıyorum. Win 11'e de 6 aydan önce geçmeyi düşünmüyorum.

Edit : Son mesajınızı yeni görüyorum. Win 11 indirebildiğinize sevindim. İyi kullanımlar.

Sisteminiz Win 11 değerlerini karşılamadığı için Insider programına girdiğinizde siz sadece Windows 10'un betasına girmiş gibi olacaksınız ve diğer kişilerden daha önce Windows 10 güncellemelerini alacaksınız.

Tabi bu stabil bir Windows anlamına gelmez. Betada çok daha fazla hatalarla karşılaşacağınız garanti. Şahsen ben hala 20H2 kullanıyorum. Win 11'e de 6 aydan önce geçmeyi düşünmüyorum.

Edit : Son mesajınızı yeni görüyorum. Win 11 indirebildiğinize sevindim. İyi kullanımlar.
Bilgilendirmeleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Aslında tamamen yeni çıkan bir şeyin oluşturduğu merak var üstümde. İstediğim her an Windows 10'a geri dönebiliyor olmamın verdiği rahatlıkla geliştirici sürüm ile birlikte denemek güzel olacaktır. Seninle aynı fikirdeyim hemen geçmek bir yerde mantıksız. Belki de bizi şaşırtıp geliştirici sürümünde bile güzel bir performans verir. Deneyimleyip görmek lazım

Aynı uyarı bende de çıkıyor. Eğer herkes güncelleme alırken, ben yana yana ISO ararsam bu beni üzer.
Insıder üyeliğimi başlattığım anda bana 3 seçenek çıkıyor. Geliştirici, beta ve bir şey daha vardı adını hatırlamıyorum. Geliştirici ve Beta sürümlerinin açıklamasında Windows 11'i deneyimleyeceğim yazıyor. Üçüncü ve en stabil sürümde ise Windows 10 güncellemelerini alacağım yazıyordu. Bende o yüzden geliştirici sürümüne geçtim ve diğer konulardan gördüğüme göre yayınlanmasını bekliyorum şu anda. Aynı sorunu yaşayan varsa diye sürüm gelir gelmez buraya tekrar not düşerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı