Bilgisayarınıza bulaşan en son virüs neydi?

Çoğu dosyanın açıklamasında Synaptic mi öyle bişe yazıyordu. Virüs müydü bilmiyorum ama.

Sanırım ilk defa korsan oyun yükleyecektim. Hangi siteden indireceğimi bilmediğim için salladım bir tane işte exe dosyasını falan açtım. Anaaa bir sürü şey açılıp kapanıyor 🤣 gidip fişi çektim PC açıldı hemen silme temizleme falan yaptım Kaspersky ile sorun geçti. Ama şimdi PS4'lere falan kırma işlemi falan yapıyorum o derece korsan biliyorum 😁

Tsubasa rise of championu korsan indiriyordum.Oyunun daha orjinali bile çıkmamıştı.Çok büyük mantıksızlık yapmışım.Setupu kurduktan sonra txt okuyucu felan yükledi pc acayip yavaşladı.Antivirüs bile kuramadım.Pcinin başlangıç ekranı bile değişmişti.Googlenin arayıcı felanda değişmişti.O günden beri bida hiçbir oyunu çıkmadan indirmedim.O virüsü bulaştıran kişiyi bulsam kafasını bile keserim o derece.

Tsubasa Rise of championu korsan indiriyordum. Oyunun daha orijinali bile çıkmamıştı. Çok büyük mantıksızlık yapmışım. Setupu kurduktan sonra TXT okuyucu falan yükledi PC acayip yavaşladı. Antivirüs bile kuramadım. PCI'nin başlangıç ekranı bile değişmişti. Google'nin arayıcı falanda değişmişti. O günden beri bir daha hiçbir oyunu çıkmadan indirmedim. O virüsü bulaştıran kişiyi bulsam kafasını bile keserim o derece.

Oyunu oynayabildin mi bari 😀

Adını bilmiyorum ama akıllı mı akıllı bir misafir çocuğu internetten gta 6 indirdiğini sanıp virüs indirmiş, ve kredi kartımdan 400 TL'lik harcama yapmıştı. Sonra o misafir çocuğu hem güzel bir dayak yedi, hem de ailesinden 600 TL kopardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı