Bilgisayarlardan vergi kaldırılması

ekstremum nokta

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, şimdi ben 17 yaşındayım, 31 Ekim 2005 doğumluyum. Önümüzdeki seçimde kimin kazanacağı belli değil. Erdoğan'ın bilgisayarlar için vergi kaldırılması gibi bir vaadi var mı ve kime? Aynı şekil Kılıçdaroğlu'nun bu konuyla ilgili vaadi nedir?

20 bin TL'ye laptop almayı düşünüyorum ancak beklesem mi yoksa şu an mı alsam bilemiyorum. Bir an alıp oynamak istiyorum artık çünkü 2011'de aldığımız berbat bir bilgisayar kullanıyorum. Oynamak istediğim çok oyun var, Bannerlord, RDR2, Marvel's Spider-Man ve God of War gibi.

Arkadaşlar, şimdi ben 17 yaşındayım, 31 Ekim 2005 doğumluyum. Önümüzdeki seçimde kimin kazanacağı belli değil. Erdoğan'ın bilgisayarlar için vergi kaldırılması gibi bir vaadi var mı ve kime? Aynı şekil kılıçdaroğlu'nun bu konuyla ilgili vaadi nedir?

20 bin TL'ye laptop almayı düşünüyorum ancak beklesem mi yoksa şu an mı alsam bilemiyorum. Bir an alıp oynamak istiyorum artık çünkü 2011'de aldığımız berbat bir bilgisayar kullanıyorum. Oynamak istediğim çok oyun var, Bannerlord, RDR2, Marvel's Spider-Man ve God of War gibi.

Kral bence şimdi diz çünkü daha yeni Apple %10 yeni ürünlerine zam yaptı fiyatlar birazcık daha çıkacak.

Alın tabii ki. Malum şahıs kazandı diyelim vergi kaldırılsa bile o verginin 3-4 katını çıkarır. Bekletmeyin şu durumda bir şey.

6-7 aydır gündemde olan konu. Unutun bunu. Ben şahsen alırdım. Ki Kasım ayında da aldım zaten iyi ki de almışım.

Vergi kalksa bile uzun zaman sonra kalkar ama hiç düşünmüyorum kalkacağını. Her geçen gün fiyatlar daha da artıyor. O yüzden imkan varsa erkenden almaya çalışın.

Bilgisayarlarda zaten vergi çok yok diye biliyorum telefon piyasası gibi değil yani. Sözüm şu ki alacaksanız şimdi alın aksi takdirde dolar tavan yapacak.

Geri
Yukarı