Bilim kurgu kitap önerisi

Şöyle beni evrenine çekecek güzel bir bilim kurgu kitabı arıyorum var mı öneriniz? Çok yüksek fiyatlı olmasa iyi olur, ekonomi malum.
@Aras the Great.
Otostopçunun Galaksi Rehberi var fakat biraz pahalı, isterseniz e-Kitap olarak bedava okuyabilirsiniz yada ilk ciltini alıp sonrasında devamını alırsınız.

Ayrıca yukarıda önerilen kitaplarda oldukça iyi, Otostopçunun Galaksi Rehberi için Barış Özcan videosu var, izleyin ilginizi çekerse alın bence fiyatını değer sizin için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Farklı bir öneride bulunayım, Fizik ve Astronomi ve Kozmoloji'ye ilginiz varsa Brian Green'in Evrenin Dokusu ve Evrenin Zerafeti kitaplarını da mutlaka okuyun. Kurgu değil gerçek bilim, okurken vay be diyeceğiniz birçok yerle karşılaşacaksınız. Fazla formül kullanmayan popüler bilim kitapları kategorisindedir ikisi de.

Kuantum ilginizi çekiyorsa da Richard Feynmann'ın QED (Kuantum Elektrodinamiği, KEDİ ismiyle çevrilmişti Türkçeye) kitabı hepsini anlamayacak olsanız da okunmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı