Bilim Kurulu Okulları 15 Şubat'ta açmayın dedi

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 50
  • Görüntüleme 3B
Bilim Kurulu okulları 15 Şubat'ta açmanın tehlikeli olduğunu ve en erken 15 Mart'da açılması gerektiğini söyledi.

Ek olarak öğretmenleri aşılamadan okulların açılmasının tehlikeli olacağını ve açılamamasını ön gördü.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, özellikle de 8. ve 12. sınıf sınav öğrencileri için yüz yüze eğitime başlamak istendiğini duyurdu.

Kaynak

Duyar kasacaklar beni gözardı listesine eklesinler. Çoğunuzun istememe sebebi sağlık değil, yatmak. Yanlış mıyım? Sağlık açısından kesinlikle açılmamalı katılıyorum, ama siz o yüzden mi istiyorsunuz? Ben evden zorunlu tel tedavim ve market alışverişi dışında çıkmadım. Arkdaşlarımın yüzünü 10 aydır görmedim. Peki ya siz? Evden çıkmayıp da okul açılmasın diyenlere de saygım sonsuz bu arada.
Çok doğru söylemişsiniz hocam.

Duyar kasacaklar beni gözardı listesine eklesinler. Çoğunuzun istememe sebebi sağlık değil, yatmak. Yanlış mıyım? Sağlık açısından kesinlikle açılmamalı katılıyorum, ama siz o yüzden mi istiyorsunuz? Ben evden zorunlu tel tedavim ve market alışverişi dışında çıkmadım. Arkadaşlarımın yüzünü 10 aydır görmedim. Peki ya siz? Evden çıkmayıp da okul açılmasın diyenlere de saygım sonsuz bu arada.
Cidden, ne kadar en mantıklısı okulları açmamak olsada çok büyük bir çoğunluğun sırf sağlıklarını düşündüğünden değilde okula gitmek istememelerinden açılmamasını istediğine eminim.

bakan.jpg

Cidden abartılmaya başlandı. Ben bile konuları bilmediğim için açılmasın diyorum ama çoğu öğrenci cıvıtıyor. Twitter'da tag için uğraşacaklarına konulara çalışsalar en azından birşeyler öğrenirler.

Şuna bakar mısınız ? 😅 Tag öne çıksın diye yapılana bak.
Screenshot_20210128-231220_Twitter.jpg

Cidden abartılmaya başlandı. Ben bile konuları bilmediğim için açılmasın diyorum ama çoğu öğrenci cıvıtıyor. Twitter'da tag için uğraşacaklarına konulara çalışsalar en azından birşeyler öğrenirler.

Şuna bakar mısınız ? 😅 Tag öne çıksın diye yapılana bak.
Eki Görüntüle 856744
Okullar kapandı kapanalı 1 sayfa kitap açmadım, sınav olursa en yüksek notum 15 olacak, neyse dur sağlığı bahane edeyimciler ekte görülmektedir.

Yeni konular

Geri
Yukarı