Bilişim bölümünde korsan Windows 10 ve programlar kullanılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ha bu arada Windows orijinal değil demeyi bırakın. KMS server'lar üzerinden orijinal yapılabiliyor ve tamamen yasal.
ve Microsoft bunu onaylamıyor.

Bu kadar takmaya gerek yok kullan git işte yanlışı varsa okulun yanlışı var senin değil.

Bence gereğinden fazla tartıştığımızı ve çoğu insanında korsanın yanlış bir şey olduğunu bildiğini ve anladığını sanıyorum. Lütfen konuyu kilitleyin, ve bariz korsana teşvik bulunduran mesajları işaretleyin.

Bu kadar takmaya gerek yok kullan git işte yanlışı varsa okulun yanlışı var senin değil.
Hocam kusura bakmayın ama önceki mesajları okumadan, konuya hakim olmadan yazmayın lütfen.
Doğru okulun yanlışı ama bu zihniyet öğrencilere geçiyor bu da yavaş yavaş kendi yanlışın oluyor.

Bildiğim kadarıyla korsandan hiçbir farkı yok, ve yasal değil.
Peki forumdaki 1 Steam hesabından 50 kişi Cyberpunk oynayan insanlar sizi rahatsız etmiyor mu? Neden kimse onlara laf etmiyor? Forumda serbest hatta ticaretini yapmak. İşinize mi gelmiyor?

ve Microsoft bunu onaylamıyor.
Tamamen bildiğiniz bir sunucu olduğuna özen göstermelisiniz. Benim kullandığım KMS sunucusunu tanımaktayım, ve tamamen bu işlerle alakası olmayan bir yer.

Sen Windows'a gerçekten 1000 lira verdin mi? Key falan deme keyler de korsan sayılıyor.
Hocam kusura bakmayın ama önceki mesajları okumadan, konuya hakim olmadan yazmayın lütfen.
Doğru okulun yanlışı ama bu zihniyet öğrencilere geçiyor bu da yavaş yavaş kendi yanlışın oluyor.

Düzenlemişsin mesajı ama ben yine de sormak istiyorum, sen Windows'a gerçekten 1000 lira verdin mi? Key falan deme Key'ler de korsan sayılıyor.

Laptop kullanıyorum, Laptop'u satın alırken anakarta yapışık şekilde geldi Windows 10 lisansım. Yani evet fazladan 1500 TL eklendi fiyata. Başka soru?

Tamamen bildiğiniz bir sunucu olduğuna özen göstermelisiniz. Benim kullandığım KMS sunucusunu tanımaktayım, ve tamamen bu işlerle alakası olmayan bir yer.
Çoğunluk kms8.msguides.com üzerinden etkinleştiriyor ama sadece korsan değil güvenlik konusunda da sıkıntılar çıkarmak da.
Sen Windows'a gerçekten 1000 lira verdin mi? Key falan deme keyler de korsan sayılıyor.
Ben cihazımı aldığımda Windows 10 home lisansı hediye gelmişti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı