Bilişim lisesinde hangi dal okunmalı?

Lise de,
Ağ, web ve yazılım geliştirme dalları var ve ben yazılım geliştirme dalındayım hocam. Sizin okulunuzda yazılım geliştirme olmayabilir normaldir. Her okulda olmayabiliyor.
yani veri tabanı mı web programcılığı mı iyi

Lise de,
Ağ, web ve yazılım geliştirme dalları var ve ben yazılım geliştirme dalındayım hocam. Sizin okulunuzda yazılım geliştirme olmayabilir normaldir. Her okulda olmayabiliyor.
yani veri tabanı mı web programcılığı mı iyi

Yani veri tabanı mı web programcılığı mı iyi
bence web programcılığı okuyun hocam, ileride zaten yeteri kadar gelişirseniz kendiniz veri tabanı az çok öğrenirsiniz.

Web programcılığını herkes yapar işsiz kalırsın diyorlar sizce öyle mi?
En iyisini siz yaparsanız neden işsiz kalasınız ki? Artık en ufak market bile web sitesi açmak için geliştirici arayabiliyor.

En iyisini siz yaparsanız neden işsiz kalasınız ki? Artık en ufak market bile web sitesi açmak için geliştirici arayabiliyor.
teşekkür ederim tekrar bi gözden geçireyim

Hangisini düşünüyorsunuz? Web programcılığı ben seçmezdim şahsen veri tabanı derdim anlaması zor fakat eğlenceli oluyor anlayınca ve bayağı para kazanıyorsunuz🤭
v yazılım gelişitrme dalında hem veri tabanı hem web programcılığımı öğretiyolar

Bilişimde çoğu dalın önü açıktır sen kendi ilgi odağına göre bir bölüm seçersen rahat edersin yoksa amelelikten başka bir şey değil.

Geri
Yukarı