Bilişim Teknolojileri staj yeri önerisi

burwak58

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. şu anda 11. sınıf meslek lisesi öğrencisiyim. 12. sınıfta zorunlu staj yapmam gerekiyor Bilişim bölümü üzerine. Staj yaptığım yerin çok bilişim ile alakası olmasına gerek yok. Bilgisayar işi olsa yeter. Şu anda arayıp sormadığım yer kalmadı. Bir de buraya yazayım dedim. Tavsiye vermenizi istiyorum. Söyleyeceğiniz her şey benim için önemli :).
Not: PTT gibi kargo şubelerinde yapma şansım var ama çok iş yapabilir miyim? Bilmediğim için onaylayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mahalle bilgisayarcılarında yapılabilir diye düşünüyorum. :D

Onlarda maaş konusunu sıkıntı yapıyor. Benim anlamadığım verdikleri maaş zaten asgari ücretin %30'u. 1200 TL gibi bir ücret yapıyor bunun da 800-900'ünü devlet karşılıyor. Neden sorun yapıyorlar anlamış değilim.

Onlarda maaş konusunu sıkıntı yapıyor. Benim anlamadığım verdikleri maaş zaten asgari ücretin %30'u. 1200 TL gibi bir ücret yapıyor bunun da 800-900'ünü devlet karşılıyor. Neden sorun yapıyorlar anlamış değilim.
O zaman açlıktan ölüyorlardır hocam tıpkı günümüz milletimiz gibi. :D Dayımlarda bu işi yapıyor bana dolar yüksek diye parça almadıklarını söylediler.

O zaman açlıktan ölüyorlardır hocam tıpkı günümüz milletimiz gibi. :D dayımlarda bu işi yapıyor bana dolar yüksek diye parça almadıklarını söylediler.

Çalıştıracakları kişide "öğrenci" destek olmak yerine köstek oluyorlar ya.
Çalıştıracakları kişide "öğrenci" destek olmak yerine köstek oluyorlar ya.

Ümraniye Türk Telekom genel müdürlüğü düşünüyorum. Gerekli evrakları hazırlıyorum. Umarım olur :)

Son düzenleme:
Bulunduğun ilçedeki devlet daireleri, il ve ilçe belediyesinde yaparsan senin için daha iyi olur. Maaşın eksiksiz yatar, ilerdeki kariyerin için de önemli şeyler bunlar, mahallede staj yapmak ile devlette yapmak ya da büyük bir özel firmada yapmak bir değil, ne okursan oku. Özelde yapan arkadaşlarım ya paralarını alamıyorlar ya fazla mesai yapıyorlar ya da bir stajyerin yapmaması gereken işleri yapıyorlar. Ben şu an SGK'da yapıyorum ve aşırı derecede memnunum. Devlet dairelerini düşün 👍

Geri
Yukarı