BİM gibi iş yerlerinde çalışılır mi?

okanerdogn1881

Picopat
Yeni mezun oldum iş arıyorum, hem de harçlığimi kazanmak istiyorum. BİM'de calisabilir miyim, ek olarak nereden başvuru yapıyoruz nereye gitmemiz gerekiyor? Bilen varsa cevaplarsa sevinirim.

BİM, Burger King vs gibi yerlerde çalışacağınıza osb fabrikalarında çalışmayı düşünün aynı maaş zaten (bazı yerlerde daha yüksek). Hizmet sektöründen ruh sağlığınız için uzak durun.

Market sektöründe haftanın 6 günü çalışman gerekiyor, sabah 9 akşam 9 yani 12 saat çalışacaksın ve sadece 1 gün tatilin var bunları da göz önünde bulundurman gerekiyor.

Diger yerlerde farklı olduunu sanmıyorum benim abim fabrikada çalışıyor su fabrikası izin olmuyor bile arada denk gelirse pazar.

Bu sebepten kendi kriterlerini belirlemelisin, senin yerinde olsam en azından hafta sonu tatil olan bir iş bulmayı tercih ederdim. Tabii karar senin ama BİM'de çalışmaya başladığında ne demek istediğimi anlayacaksın.

Bu sebepten kendi kriterlerini belirlemelisin, senin yerinde olsam en azından hafta sonu tatil olan bir iş bulmayı tercih ederdim. Tabii karar senin ama BİM'de çalışmaya başladığında ne demek istediğimi anlayacaksın.
Biliyorum reis hafta sonu daha iyi olur ama benim bir mesleğim yok keşke meslek lisesi okusaydım Anadolu lisesi mezunu olunca böyle oluyor garsonluk ta yapasım gelmiyor

Yeni konular

Geri
Yukarı