BİM Google Play code yaşımdan dolayı alamıyorum

Mert_o7

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Geçenlerde Google Play almak için BİM'e gittim ancak alamadım. Her gittiğim BİM'de sistem bozuk ya da yaşınız küçük diyorlar ama 13 yaşımdayım. Yani tam sınırdayım ama olmuyor, ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaş sınırı kaç bilmiyorum ama yaşınız küçük diyorsa ve tutuyorsa kimlik götür. En kötü marketten birinden rica et. Zamanında az sigara alkol almadık rica ederek. Google play parası için çok daha kolay yardımcı olurlar.

Yaş sınırı kaç bilmiyorum ama yaşınız küçük diyorsa ve tutuyorsa kimlik götür. En kötü marketten birinden rica et. Zamanında az sigara alkol almadık rica ederek. Google Play parası için çok daha kolay yardımcı olurlar.

Hocam rica ederek zora sokmaya gerek yok.

Yaş sınırı kaç bilmiyorum ama yaşınız küçük diyorsa ve tutuyorsa kimlik götür. En kötü marketten birinden rica et. Zamanında az sigara alkol almadık rica ederek. Google Play parası için çok daha kolay yardımcı olurlar.

Yarın denerim dediğinizi teşekkürler. Ayrıca yaş sınırı 13 tutsa da sistem bozuk deyip duruyorlar. Sistem bozuksa neden oradalar?

Hocam rica ederek zora sokmaya gerek yok.
Bir riski var mı?

Yarın denerim dediğinizi teşekkürler. Ayrıca yaş sınırı 13 tutsa da sistem bozuk deyip duruyorlar. Sistem bozuksa neden oradalar?

Bir riski var mı?

Play kodda pek bir şey olacağını sanmam ama kasiyeri biri görse (sigara için 18 yaş altı) şikayet etse başı ağırır.

Kasiyeri zora sokmayı hiç istemem ama yalan vs söylüyorlarsa uğraşırım.
Arkadaşın dediği gibi kimlikle gidin sonra paranızı verin alın ben 14 yaşında baya küçük gösteriyordum ama kimlik vs hiçbir şey istemeden alıyorlardı size nasıl bu kadar baskı yaptılar anlamadım

Ya anlamıyorum insanların 10 yaşındaki çocukları gidip alıyor ben nasıl almıyorum delireceğim.

Arkadaşın dediği gibi kimlikle gidin sonra paranızı verin alın ben 14 yaşında bayağı küçük gösteriyordum ama kimlik vs hiçbir şey istemeden alıyorlardı size nasıl bu kadar baskı yaptılar anlamadım.

Gerçekten bende anlamadım ama yaş olsa sistem bozuk sistem olsa yaş küçük.

Yeni konular

Geri
Yukarı