BİM Kasiyeri ile 1V1 Aim Fight

Pompalıyla tüm bimleri GTA gibi soydum(!)
139045621_10224170015228706_5142415706794753153_o.jpg

Arkadaşlar sabah 09:45 civarlarında BİM'in önüne gittim. Plastik alacak yaşlı teyzeler harici 2 tane çocuk vardı. Gel zaman git zaman süre geçmiyor. En son depodan kasiyer göründü. Kapıyı açacakken hemen arkasındaydım. Teyzeleri ezip içeri ilk giren bendim ama cam kapta ne Rival 3 ne de Artics 1 vardı. O an tepem atmadı değil.

O hışımla direkt olarak kasaya gittim ve bu ürünlerin 13 Ocak tarihinde neden gelmediğini sordum. Kendisi bu şubeye bu ürünlerin gelmediğini ve bulunduğum ilçede sadece 1 mağazaya geldiğini söyledi. Yalanlarını şimdi anlamıştım. Daha dün BİM'e Patito cips almak için gittiğimde ürün yerleştiren kişi 2 adet geleceğini ve depoda olduğunu söylemişti. Bu durumu kasiyere anlatınca mırın kırın etti. Kendilerinin müdürlerinin il dışında olduğunu söylediler.

Tam sinirlenip çıkacakken kasanın altında hem Rival 3 hem de Artics 1'i görünce üstlerine saldırdım. Mouse'u kutusundan çıkardığımız gibi kasiyer arkadaşla sürücüleri yüklemeden aim fight attık. Genç deham ve sivri zekam ile kasiyerin sırtını yere getirdim. Mouse'u paşa paşa verdiler sağ olsunlar. Siz siz olun hakkınızı arayın.

Bu konu bugün ve ilerleyen günlerde açılacak yalandan ilgi konularına ufak bir dokundurmadır. Sosyal'de bu tür ilgi konuların çoğalmaya başladığını görüyorum. Belki kurgum size komik gelmeyebilir ama lütfen bu tarz konular açıp gerçekten yardıma ihtiyacı olan insanları bekletmeyelim.
9.45 te gidip bulabildiysen helal olsun. Ben 8 de gittim. benden 5 dakika sonra gelen çocuğa ne mouse kaldı ne kulaklık. ben aldım valla. Rahatım.

Son kez ciddi konuşma yapayım. Eğer kurgu yapacaksanız, "mizah ve eğlence" kategorisine açın. Eğer kurgunuzu kurgu değil diye yutturmaya çalışırsanız, bugün yaşanan olay gibi meydana çıkar ve rezil olursunuz. Sırf 30-50 beğeni için kurgu açmayın.
Bugün ne oldu anlatabilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı