BİM "Polosmart" Kablosuz Gamepad alınır mı?

Bu arada PC'de kablosuz çalışması için program lazımdı adını unuttum.

denedim doğru değil. gacır gucur değil. ucuz başka markalardan farkı yok. daha pahalıya kablolu snopy almıştım ondan daha iyi. logitech i tek geçerim bu arada 10 senelik logitec bunlara taş çıkarır o ayrı.

test yaptım izleyin
Nerden yaptınız testi hocam. PC ye bağladıktan sonra herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu ?

Nerden yaptınız testi hocam. PC ye bağladıktan sonra herhangi bir ayar yapmak gerekiyor mu ?
windows 10 da direkt görüyor bilgisayar konsolu. Önünde mini usb girişi ve kendisi ile gelen kablosu var. kablolu bağlanıyor. maalesef nasıl bağlanacağı ne ps ye nasıl bağlandığı nede pc ye nasıl bağlandığını anlatan bir kitapçık yok. bu konuda zayıf kalmışlar. şu an bende dahil, herkes nereye nasıl bağlandığını bu yüzden de soruyor.

Millet sanki 1000₺'lik oyun kolu kullanıyor gibi cevapları okurken sinirlendim. Yok kırılacak gibiymiş yok bilmem ne. 50₺'lik üründen ne bekliyorsunuz ki zaten?

Merhabalar. Bim'e 50 TL'ye gelecekmiş. Oynayacağım oyun sadece abimle pes. Diğer oyunlarda da çalışırsa oynarım. Alınır mı? Bir de en önemli nokta bağlantısı neyle yapılıyor? Bluetooth mu yoksa alıcı mı var?

Eki Görüntüle 748116

Dostum bunun gibi hatta bundan bir tık daha iyi oyun gamepad'larini bir milyoncu diye tabir edilen yerlerden 20-30₺ gibi rakamlara da bulabilirsin. 50₺ çok buna.

Bulamazsınız. Ben çok yerde baktım bulamadım. Kablosuz olması ek bir avantaj ancak bağlayamadım mereti PC'ye kablosuz olarak. Onu çözersek 50 TL'ye bedava ürün diyebilirim. 20-30 TL'ye Gamepad kalmadı.

Bulamazsınız. Ben çok yerde baktım bulamadım. Kablosuz olması ek bir avantaj ancak bağlayamadım mereti PC'ye kablosuz olarak. Onu çözersek 50 TL'ye bedava ürün diyebilirim. 20-30 TL'ye Gamepad kalmadı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu işe yarayabilir. ama bloetooth özelliği olan bilgisayar lazım

Ben almadım alacaktım ama vazgeçtim hata mı yaptım?
Beklentileri yüksek tutmamak şartıyla bu fiyata alınabilecek gayet mantıklı bir ürün. Bende dahil olmak üzere insanları kablosuz özelliği olması şaşırttı. Halbuki bu özellik sadece ps3 için. Ama ne kutu içeriğinde ne de başka bir yerde yeterince açıklama olmadığı için bilgi kirliliği oluştu.

Yeni konular

Geri
Yukarı