BİM "Polosmart" Kablosuz Gamepad alınır mı?

Beklentileri yüksek tutmamak şartıyla bu fiyata alınabilecek gayet mantıklı bir ürün. Bende dahil olmak üzere insanları kablosuz özelliği olması şaşırttı. Halbuki bu özellik sadece PS3 için. Ama ne kutu içeriğinde ne de başka bir yerde yeterince açıklama olmadığı için bilgi kirliliği oluştu.

Hocam benim için kablosuz olması çok önemliydi bende bugün gidip alacaktım ama danışmaya karar verdim iyikide böyle yapmışım benlik bir ürün değilmiş
Herkese fikirlerini belirttiği için teşekkür ederim.

Masaüstü bilgisayarım da Bluetooth dongle var dualshock 4 ü kullanıyordum, bu ürünü de onun için alacaktım ama Bluetooth ile bağlanmıyor herhalde. Peki kablo ile bağlandığımız da Steam bu ürünü PlayStation 3 kontrolcüsü olarak görüyor mu? Alan arkadaşlar steam üzerinden kontrolcü ayarlarından bakabilir mi ona göre gidip alacağım.
Ürünü kablo ile bağlayınca Steam'de kontrolcü ayarlarında Steam bu ürünü DualShock 3 olarak görüyor mu? Alan arkadaşlar.

Masaüstü bilgisayarım da Bluetooth dongle var dualshock 4 ü kullanıyordum, bu ürünü de onun için alacaktım ama Bluetooth ile bağlanmıyor herhalde. Peki kablo ile bağlandığımız da Steam bu ürünü PlayStation 3 kontrolcüsü olarak görüyor mu? Alan arkadaşlar steam üzerinden kontrolcü ayarlarından bakabilir mi ona göre gidip alacağım.
Ürünü kablo ile bağlayınca Steam'de kontrolcü ayarlarında Steam bu ürünü DualShock 3 olarak görüyor mu? Alan arkadaşlar.
1606483553135.png

tam ayarları bilmediğim için ikisinide attım konu içinde olan video var onu pcye tanımladım masaüstü kullandığım ve bt şeyim olmadığı için kablolu kullanmaktayım ve böyle gözüküyor başka bir yerde ise söyleyin ss atayım
1606483589280.png

Bluetooth özelliğini çalıştırdım fakat kullanmadığınız bir Bluetooth dongle üzerine kurulum yaparsanız sıkıntı olmaz ama benim gibi yarım yamalak İngilizce ile yanlış anlayıp Leptob'un kendi Bluetooth aygıtına kurulum yaparsınız kablosuz yine oynarsınız fakat Bluetooth çalışmaz ve geri dönmek için çabalar durusunuz ve ben düzeltemedim çözüm arıyorum. 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bluetooth özelliğini çalıştırdım fakat kullanmadığınız bir Bluetooth dock üzerine kurulum yaparsanız sıkıntı olmaz ama benim gibi yarım yamalak İngilizce ile yanlış anlayıp Leptob'un kendi Bluetooth aygıtına kurulum yaparsınız kablosuz yine oynarsınız fakat Bluetooth çalışmaz ve geri dönmek için çabalar durusunuz ve ben düzeltemedim çözüm arıyorum. 😅

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunsuz çalışıyor mu hocam? Bluetooth ile

Masaüstü bilgisayarım da Bluetooth dongle var DualShock 4'ü kullanıyordum, bu ürünü de onun için alacaktım ama Bluetooth ile bağlanmıyor herhalde. Peki kablo ile bağlandığımız da Steam bu ürünü PlayStation 3 kontrolcüsü olarak görüyor mu? Alan arkadaşlar Steam üzerinden kontrolcü ayarlarından bakabilir mi ona göre gidip alacağım.

Dostum DS4 bilgisayara bağlandığı zaman başka bir gamepad bağlıyabiliyor musunuz.

Dostum DS4 bilgisayara bağlandığı zaman başka bir gamepad bağlıyabiliyor musunuz?

Maalesef 2.ci bir gamepad sahibi olmadığım için deneyemedim ama Bluetooth üzerinden olmaz çünkü o an Bluetooth ağı tamamen o gamepad ile entegre olduğu için başka hiçbir cihaz kullanamıyor.

Geri
Yukarı