BİM "Polosmart" Kablosuz Gamepad alınır mı?

Gidip aldım fakat kutusunu henüz açmadım. Bazı yerlerde yalnız ps3 için çalıştığı yazıyor. Fakat içerisinde ki kablo yardımıyla pc ye bağlantı yapanlar da var. Bunun için driver gerekli olduğunu söyleyenler de var. Yalnızca PES ve simulatör oyunları için kullanmayı düşünüyorum. Kullanmaya değer mi yoksa geri iade mi etmeliyim emin olamadım.

Gidip aldım fakat kutusunu henüz açmadım. Bazı yerlerde yalnız PS3 için çalıştığı yazıyor. Fakat içerisinde ki kablo yardımıyla PC'ye bağlantı yapanlar da var. Bunun için driver gerekli olduğunu söyleyenler de var. Yalnızca pes ve Simulator oyunları için kullanmayı düşünüyorum. Kullanmaya değer mi yoksa iade mi etmeliyim emin olamadım.

Eğer kullanılırsanız deneyimlerinizi bize aktarabilir misiniz.

Bece triggerler varsa olabilir. Büyük ihtimalle yok. Bir de genelde sağ analog iyi fakat sol analoğun hassasiyeti çok kötü oluyor. Bende böyle birşey vardı, X360C gerek oluyor. Bazı oyunlarda (nadiren) ikinci kişiyi ayarlamak zor oluyor. Ama pes de çalışır.

Eğer kullanılırsanız deneyimlerinizi bize aktarabilir misiniz.
Elbette aktarırım. Fakat PC ye uyumluluk konusunda emin olamadım. Beklentim de çok yüksek değil açıkçası fiyatına göre malum çok birşey beklememek lazım. Kablo yardımıyla randımanlı çalışsın benim için kafi.

Gidip aldım fakat kutusunu henüz açmadım. Bazı yerlerde yalnız ps3 için çalıştığı yazıyor. Fakat içerisinde ki kablo yardımıyla pc ye bağlantı yapanlar da var. Bunun için driver gerekli olduğunu söyleyenler de var. Yalnızca PES ve simulatör oyunları için kullanmayı düşünüyorum. Kullanmaya değer mi yoksa geri iade mi etmeliyim emin olamadım.
Kutuyu açtım. Sarj kablosuyla bağlantı sağlarsanız sıkıntısız çalışıyor. Ama ben Bluetooth özelliği için almıştım ve çalışmıyor, sadece ps3 için. İade edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı