BİM "Polosmart" Kablosuz Gamepad alınır mı?

Dongle'sız dahili Bluetooth'a bağlayabilen oldu mu? Qualcomm Atheros Bluetooth 4.0 dahili var laptopta sürücüyü yüklüyorum SCP Monitor'da gözüküyor fakat kabloyu çıkarınca bağlanmıyor reserved olarak kalıyor ☹️ Yeniden başlattım, aygıt yöneticisinden açıp kapattım düzelmedi bir türlü

Dongle'sız dahili Bluetooth'a bağlayabilen oldu mu? Qualcomm Atheros Bluetooth 4.0 dahili var laptopta sürücüyü yüklüyorum SCP Monitor'da gözüküyor fakat kabloyu çıkarınca bağlanmıyor reserved olarak kalıyor ☹️ Yeniden başlattım, aygıt yöneticisinden açıp kapattım düzelmedi bir türlü
Kapatıp açma işleminden sonra kımandayıda kablo ile tekrar takıp çıkartmayı deneyin bir.

benimde aynı sorunu çözebildiniz mi?

"Wipe Clean Utliliy"den sürücüleri temizleyin.
Aygıt yöneticisinden kontrolcüyü ve Bluetooth alıcısı bulup kaldır diyin. (Sürücüyü silin)
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Kontrolcüyü bağlayın.
"Scptoolkit Driver Installer"den yeniden kurulum yapın.
Sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın.
Hizmetlerden görseldeki hizmeti başlatın. (Kendi kendine başlamaz ise)
Daha sonra "SCP Monitor"u açın.
Aygıt yöneticisinden "libusbK USB Devices" başlığı altında Bluetooth alıcınızı devre dışı bırakıp etkinleştirin.
"SCP Monitor"de Host kısmının görünmesi gerek.
Kontrolcünüzde P3 tuşuna basıp 5-10 saniye bekleyin. Bağlanacaktır.
Ekran görüntüsü 2020-12-02 162332.png

güncel bluetoothların çoğuyla uyumlu değilmiş internetteki her yöntemi denedim olmadı maalesef iade ettim ben kalan arkadaşlara başarılar :D zaten sol analog stickte defo vardı ve kabloyla denediğim oyunlarda sol titreşim motoru aktifleşmiyordu ve diğer kablolu gamepadime göre çok zayıf titreşimi, yine de 50tl ye denenebilecek bir ürün saygılar

Ben de Logitech Bluetooth dongle var fakat bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot bu şekil yüklüyorum SCP monitör açıyorum fakat görmüyor. Nerede hata yapıyorum acaba? Destek lütfen. :)

Dip no: Problemi çözdüm. Teşekkürler @@Emie

Son düzenleme:
Ben de Logitech Bluetooth dongle var fakat bağlayamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Screenshot bu şekil yüklüyorum SCP monitör açıyorum fakat görmüyor. Nerede hata yapıyorum acaba? Destek lütfen. :)

Dip no: Problemi çözdüm. Teşekkürler @@Emie
Çözüm nedir paylaşır mısınız ?
"Wipe Clean Utliliy"den sürücüleri temizleyin.
Aygıt yöneticisinden kontrolcüyü ve Bluetooth alıcısı bulup kaldır diyin. (Sürücüyü silin)
Bilgisayarı yeniden başlatın.
Kontrolcüyü bağlayın.
"Scptoolkit Driver Installer"den yeniden kurulum yapın.
Sonrasında bilgisayarı yeniden başlatın.
Hizmetlerden görseldeki hizmeti başlatın. (Kendi kendine başlamaz ise)
Daha sonra "SCP Monitor"u açın.
Aygıt yöneticisinden "libusbK USB Devices" başlığı altında Bluetooth alıcınızı devre dışı bırakıp etkinleştirin.
"SCP Monitor"de Host kısmının görünmesi gerek.
Kontrolcünüzde P3 tuşuna basıp 5-10 saniye bekleyin. Bağlanacaktır.
Eki Görüntüle 760747
Scpde bluetooth dongleı ve ps3 kolunu görüyorum. İkisinin de host adresi var fakat kablosuz bağlayamıyorum. Yardımcı olur musunuz ?

Geri
Yukarı