BİM rezaleti

Vallahi ne yalan söyleyeyim bir gün önceden rafa koymuşlardı. Kutusunu koymuşlar fakat düşmüştü sanırım. Bende açmalarını istedim biraz bekletip açtılar. Elimde şuan duruyor. İsterseniz fotoğraf atayım.

Bulanıklık için özür dilerim.

Son düzenleme:
Harbiden çok saçma olan bir durum. Üzüldüm herkes için

Ben masa almak için gittim. 10 da gittim mağzada 1 masa, 1 kulaklık 1 mouse vardı hiçbirini alamadım. İkinci gittiğim şubede 10u 20 geçmesine rağmen 3 masa 3 rival mouse vardı masayı kendime mouseda arkadaşa aldım. Kulaklık ikinci gittiğim şubede de varmış ama bitmiş. Yani azda olsa ürünler vardı. Yalan haber değildi.

Vallahi bizim burada kimsenin mouse alacağı yok gibiydi 4 5 tane vardı bende kulaklık mouse aldım iyiydi yani ama bence.

Ustam ben de senin gibi isyan ederek e-posta yoluyla BİM'e ulaştım. Beklemediğim bir şekilde bölge sorumlusu beni hızlıca geri aradı ve sıkıntının asıl kaynağının SteelSeries markası olduğu ve bu fiyatlara çok az stok verebildiklerini güzel bir dille anlattı. Ben de kapıda bekleyip alamamıştım ancak sakin bir kafayla oturup düşününce suçlayacak kimsenin de olmadığını fark ediyorsun zaten. Bu fiyatlar gerçekten bu ürünler için kelepirdi ve SteelSeries'i kimse az stok verdiği için suçlayamaz açıkçası.

Altayçeşme BİM de 4 kulaklık 5 mouse vardı mouse aldım kulaklık kalmadı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…