BİM rezaleti

Güzel sıkıyorsunuz ya da bir şekilde boşluktan yararlandınız.

Ürünün satış günü gelmeden kasa barkodu tanımlayamıyor 😃

İnanmaya varsa BİM çalışanlarına sorabilir, yarın satışa çıkacak ürünü, şu an okutmaya ve almaya kalkarsanız kasadan geçiremiyorsunuz.

Gel buraya, gösteriyim demenizden belli...
Vallahi ne yalan söyleyeyim bir gün önceden rafa koymuşlardı. Kutusunu koymuşlar fakat düşmüştü sanırım. Bende açmalarını istedim biraz bekletip açtılar. Elimde şuan duruyor. İsterseniz fotoğraf atayım.
IMG_20210114_101226.jpg

Bulanıklık için özür dilerim.

Son düzenleme:
Ben masa almak için gittim. 10 da gittim mağzada 1 masa, 1 kulaklık 1 mouse vardı hiçbirini alamadım. İkinci gittiğim şubede 10u 20 geçmesine rağmen 3 masa 3 rival mouse vardı masayı kendime mouseda arkadaşa aldım. Kulaklık ikinci gittiğim şubede de varmış ama bitmiş. Yani azda olsa ürünler vardı. Yalan haber değildi.

Her şubeye 1 Arctis 1 göndermişler ve hiçbir şubede Rival 3 yokmuş. Ayrıca sıranın başında 8'den beri bekleyip içeri girdiğim halde arkadan sonradan gelen birisi kulaklığı alıp kaçtı.

Eki Görüntüle 832954

Ustam ben de senin gibi isyan ederek e-posta yoluyla BİM'e ulaştım. Beklemediğim bir şekilde bölge sorumlusu beni hızlıca geri aradı ve sıkıntının asıl kaynağının SteelSeries markası olduğu ve bu fiyatlara çok az stok verebildiklerini güzel bir dille anlattı. Ben de kapıda bekleyip alamamıştım ancak sakin bir kafayla oturup düşününce suçlayacak kimsenin de olmadığını fark ediyorsun zaten. Bu fiyatlar gerçekten bu ürünler için kelepirdi ve SteelSeries'i kimse az stok verdiği için suçlayamaz açıkçası.

Geri
Yukarı