BİM, şok ve A101 neden hedef halinde?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben bu meseleyi hiç anlamıyorum haber kanallarında pahalılığın sorumlusu hep BİM, şok A101 gibi marketler olarak kabul ediliyor. Ama hala en ucuz bunlar satış yapıyor. Carrefour kipa Migros tarzı yerler bunlardan daha pahalı. Özellikle bu bahsettiğim marketlerin hedef olmasının belli bir nedeni var mı merak ediyorum. Çünkü fahiş fiyat diye haber yapan kanallar hep bunları hedef gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma ve boş söylemler sebebiyle halka karşı hedefe koyuluyorlar. Bu marketlere kızmak aşırı saçma bence. Bu 3 market 3 gün dükkan kapatsa, esas o zaman görür halk neyin ne olduğunu.Yine ne alabiliyorsak bunlardan alabiliyoruz çünkü.
Bu marketlerin sahipleri normalde iktidar yanlısı galiba. Arada özel bir anlaşma olabilir diye düşünüyorum. Kendileri ekonomiyi bozup pahalılığın sorumlusu marketler gibi gösterecekler. Ama millet çatır çatır da yiyor bu meseleyi.

Bu marketler her seferinde %100 zam koyuyorlar ürünlere o yüzden şikayetçi herkes, ben de.
Yine de en ucuz bunlar hâlâ. Diğerleri bunlardan en az %5 daha pahalı.

Son düzenleme:
Ben bu meseleyi hiç anlamıyorum haber kanallarında pahalılığın sorumlusu hep BİM, şok A101 gibi marketler olarak kabul ediliyor. Ama hala en ucuz bunlar satış yapıyor. Carrefour kipa Migros tarzı yerler bunlardan daha pahalı. Özellikle bu bahsettiğim marketlerin hedef olmasının belli bir nedeni var mı merak ediyorum. Çünkü fahiş fiyat diye haber yapan kanallar hep bunları hedef gösteriyor.
Peynir'in raftaki fiyatı 50₺ Kasadaki fiyatı 80₺ bu fiyatlar fahiş olmama ihtimali var mı

Geri
Yukarı