Bimcell nasıldır?

Yavaş hız vermesi, oyunlarda çok lag oluyor arkadaşımda denemiştim, bölgeden bölgeye diyebilirsiniz fakat hiç umrumda değil kötü, fakat ucuz arama için falan güzel.

Hala çok kötü değil. Eğer umurunda değilse yorum yapmayacaksın insanlara yanlış bilgi vermeyeceksin. İnterneti gayet hızlı ve memnunum. Kullanmadığın şeyler hakkında konuşmazsın umarım bir daha.
Bu arada ölümüne savunmuyorum. Çekmediği yerler de oluyor. 'çok kötü'lük bir durum ortada yok.

Yavaş hız vermesi, oyunlarda çok lag oluyor arkadaşımda denemiştim, bölgeden bölgeye diyebilirsiniz fakat hiç umrumda değil kötü, fakat ucuz arama için falan güzel.
Oyun oynamadığım için benim açımdan sorun olmayacaktır. İnternete girsin bir şekilde yeterli.

Türk Telekom alt yapısında da olsa sanırım çekim gücü bölgeden bölgeye değişebiliyor. Çevremde kullanan bulursam bu bölgede nasıl olduğunu bir sorayım.
Cevaplarınız için teşekkür ederim.
-------------
Arkakaşlar selam, numara taşımanın belirli bir yasal süresi var mı? Bimcell olduğu için bu durum bana hiç sürpriz olmadı, diğer opeatörlerde normalde 4 gün içerisinde hat aktif oluyordu. 5 gün oldu herhangi bir bilgilendirme mesajı gelmedi. Bimcell'i aradım yoğunluk var belirli bir gün veremiyoruz dediler, artık Bimcell'de neyin yoğunluyusa. Yasal bir süresi var ise o gün geldiğinde yeniden aramayı planlıyorum. Ay sonuna kadar bu işi başaramazlarsa faturam yenilenecek o zaman ne yapmam gerekir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı