Bimcell nasıldır?

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, bu ay Vodafone ile olan taahhütüm biteceği için yeni bir faturalı hat aramaya başladım. Vodafone'nin bana sundukları olması gerekenden pahalı duruyor. Türk Telekom'da tarifelere bakarken aklıma Bimcell geldi nasıl olsa Türk Telekom altyapısını kullanıyor. 42 TL'ye 20 GB internet sunan bir paketleri var. Her ne kadar Türk Telekom alt yapısını kullansa da yine de size danışmak istedim. Aranızda kullanan ya da çevresinde görmüş olan var mı? Bimcell'e geçilir mi yoksa aradaki fiyat farkı kaliteden kaynaklı olduğu için hiç bulaşılmaz mı?

Operatörler ile ilgili bir başlık bulamadığım için buraya açtım konuyu.

Arkadaşlar merhaba, bu ay Vodafone ile olan taahhütüm biteceği için yeni bir faturalı hat aramaya başladım. Vodafone'nin bana sundukları olması gerekenden pahalı duruyor. Türk Telekom'da tarifelere bakarken aklıma Bimcell geldi nasıl olsa Türk Telekom altyapısını kullanıyor. 42 TL'ye 20 GB internet sunan bir paketleri var. Her ne kadar Türk Telekom alt yapısını kullansa da yine de size danışmak istedim. Aranızda kullanan ya da çevresinde görmüş olan var mı? Bimcell'e geçilir mi yoksa aradaki fiyat farkı kaliteden kaynaklı olduğu için hiç bulaşılmaz mı?

Ben kullanıyorum ucuz ve güzel çekiyor.

Fiyat performans 😄 sınıf arkadaşım kullanıyordu neredeyse okulda her gün PUBG gibi veya video izliyordu kastığını çekmediğini görmedim.

Arkadaşlar merhaba, bu ay Vodafone ile olan taahhütüm biteceği için yeni bir faturalı hat aramaya başladım. Vodafone'nin bana sundukları olması gerekenden pahalı duruyor. Türk Telekom'da tarifelere bakarken aklıma bimcell geldi nasıl olsa Türk Telekom altyapısını kullanıyor. 42 TL'ye 20 GB internet sunan bir paketleri var. Her ne kadar Türk Telekom alt yapısını kullansa da yine de size danışmak istedim. Aranızda kullanan ya da çevresinde görmüş olan var mı? Bimcell'e geçilir mi yoksa aradaki fiyat farkı kaliteden kaynaklı olduğu için hiç bulaşılmaz mı?

Çoğu yerde çekmiyor kardeşimde var tavsiye etmem.

Yeni konular

Geri
Yukarı