BİMCELL nasıldır?

576864

Kilopat
Makaleler
3
BİMCELL'de VoLTE çalışıyor mu? Ve sil süpür yapma hakkı var mıdır? (Türk Telekom'un altyapısında olduğunu biliyorum)

Türk Telekom uygulamasını indirip bak, onda da BIMCELL çalışıyor.
Screenshot_20220507-174123_Trk Telekom.jpg

Türk Telekom'un uygulamasından giriş yapıp oraya tıklayınca bu çıktı. Sanırım dediğiniz gibi bir hafta beklemek lazım.

Çok eski bir cihazınız yoksa muhtemelen desteği vardır. Ayrıca Türk Telekom'un paketleri BİMCELL'e göre daha pahalı ama BİMCELL'in interneti daha hızlı. Bence hiç Türk telekoma bakmayın, direkt BİMCELL'e geçin.

Hocam Galaxy S7 kullanıyorum. Türk Telekom selfy kullandığım sıra eylül zamanı bayağı iyiydi 16 GB 52 TL ödüyordum sonra bir baktım 85 TL olmuş galiba adam seçiyor deyip geçtim. 2 hafta oluyor.

Hocam Galaxy S7 kullanıyorum. Türk Telekom selfy kullandığım sıra eylül zamanı bayağı iyiydi 16 GB 52 TL ödüyordum sonra bir baktım 85 TL olmuş galiba adam seçiyor deyip geçtim. 2 hafta oluyor.

Evet eskiden paketleri uygundu ama şimdi çok pahalılaşmış.
Eki Görüntüle 1381081
Türk Telekom'un uygulamasından giriş yapıp oraya tıklayınca bu çıktı. Sanırım dediğiniz gibi bir hafta beklemek lazım.

Hocam sil süpür hakkınızı kullansanız bile gözükmesi lazım çünkü ben daha bugün kullandım ve bende sil süpür seçeneği hala görünüyor. Cidden çok garip bir sorunmuş sizinki.

Hocam Türk Telekom'daki cihazlarla aynı desteği veriyor galiba deneyimim yok şu an 3 ay geçsin belki geçerim Türk Telekom düzgün paket verirse yoksa BİMCELL'i deneyeceğim.
VoLTE hakkında Türk Telekom'un uygulamasının ayarlar kısmında böyle bir şey gördüm. Bende default olarak kapalı konulmuş.

Screenshot_20220507-175208_Trk Telekom.jpg

Ben Vodafone kullanıyorum arkadaşım BİMCELL kullanıyor. Okulda Clash Royale'de vs atıyoruz. Benim internet zırt pırt giderken onun hiç gitmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı