Gıda BİM'de Swiss Alps İsviçre çikolatası 15 TL!

shush

Hectopat
1683115962716.png

Fotoğraftaki fındık-üzümlü 100G çikolatayı 15 TL'ye dün satın aldım. Fındık-üzüm içermeyeni 15,5 TL idi sanırım. Tadını o kadar beğendim ki gidip 7-8 tane daha kaptım. Fiyatına oranla çok lezzetli ve kaliteli. Süt, fındık ve kakao tadını bu kadar iyi hissettiğimi hatırlamıyorum. Dünyanın en iyisi denemez ama bu fiyatta daha iyisi olamayacağını iddia ediyorum. Denemenizi öneriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eki Görüntüle 1764670

Fotoğraftaki fındık-üzümlü 100G çikolatayı 15 TL'ye dün satın aldım. Fındık-üzüm içermeyeni 15,5 TL idi sanırım. Tadını o kadar beğendim ki gidip 7-8 tane daha kaptım. Fiyatına oranla çok lezzetli ve kaliteli. Süt, fındık ve kakao tadını bu kadar iyi hissettiğimi hatırlamıyorum. Dünyanın en iyisi denemez ama bu fiyatta daha iyisi olamayacağını iddia ediyorum. Denemenizi öneriyorum.

Kasa yanındaki raflarda mı?

İsveç değil İsviçre çikolatası. Sevgili halam çocukluğumuzda bizi öyle alıştırdıki 3 kardeşiz ve hala isviçre çikolatası haricinde pek almaya elimiz gitmez. Çok ayrı bir kalitedir.

İsveç değil İsviçre çikolatası. Sevgili halam çocukluğumuzda bizi öyle aşıştırdıki 3 kardeşiz ve hala isviçre çikolatası haricinde pek almaya elimiz gitmez. Çok ayrı bir kalitedir.
Benimde babamın arkadaşı var Almancı o çikolata getirmesse çikolata yemiyorum diye bilirim :D

Yeni konular

Geri
Yukarı