BİM'den 350 TL'ye SteelSeries Artics 1 alınır mı?

Alınır, kalitelidir ancak mümkünse E900 Pro veya drop Plus tercih edilmeli.

Ek olarak haber doğru mu bilmiyoruz tam olarak.
@MisakiTaro @Ali Pınar

Hocam attığınız kulaklık iyi mi? Rampage olduğundan hafif kuşkulandım.

Alınır, kaliteli, haber doğru mu bilmiyorum. Eğer bulamazsanız bütçeyi biraz arttırıp Drop Plus alabilirsiniz.
Ayırtacak tanıdığınız yoksa alamayacaksınız zaten. Boş verin.
Hocam , kesin bu arada.
Arctis serisini "Ses faciası." diye nitelendirenler var. Almadan önce iyice araştırarak alın, tavsiyem yine de Drop Plus'tır. 281 TL'ye Drop Plus alabilirsiniz:
Alabiliyorsanız alınır.
Alınır, kalitelidir ancak mümkünse E900 Pro veya Drop Plus tercih edilmeli.

Ek olarak haber doğru mu bilmiyoruz tam olarak.
@MisakiTaro @Ali Pınar
Haber doğruymuş bana biliyorsanız Artics 1'in kötü yanlarını yazar mısınız ve bu 350TL'ye güzel kulaklık var mıdır?

Haber doğruymuş bana biliyorsanız Artics 1'in kötü yanlarını yazar mısınız ve bu 350TL'ye güzel kulaklık var mıdır?
Drop Plus almak istemiyorsanız Arctis 1 güzel tercih. Tek eksi yani olarak sürücü diyebilirim. Drop Plus ses kalitesi olarak daha üstün ama diyelim Arctis aldınız, sizi pişman ettirmez :3

Sizi üzmez, sürücüsünde bir problem yok. Sürücü derken ses veren sürücüyü diyorum, Drop Plus'da o daha iyi.

Hayırlı olsun :3
Saolun hocam bilgiler için teşekkürler.
Sizi üzmez, sürücüsünde bir problem yok. Sürücü derken ses veren sürücüyü diyorum, Drop Plus'da o daha iyi.

Hayırlı olsun :3
Hocam bende alacak para var ama ailem ne gereke var kulaklığın yok mu diyor. Bende Rampage SN R4 var nasıl ikna edebilirim. ))

Son düzenleme:

Geri
Yukarı