SteelSeries Arctis 1 350TL'ye BİM'den alınır mı?

Alınır, daha iyi alternatifi vardı ama çok zamlandı.

Ek olarak buna bakılabilir:

Trust kaliteli bir marka değil gözümde Everest'in 1 tık iyisi öneri için teşekkürler yine de.
Bulabilirseniz alınır.

Alternatif olarak drop Plus bakabilirsiniz. Stokları bitmiş sanırım, sadece Trendyol satıyor ve 420 lira.

Rampage gibi merdiven altı bir marka alınmaz bence.
Her türlü alınır, bütçe artarsa da Rampage bakılmaz. Çin'den marka basılmış cihaza 400 küsur lira verilmez. Hyper, Corsair modelleri de alternatif olur. BİM'de bulamazsanız bu markalara bakın derim.

Benim düşüncemde o yönde zaten 350 400 verip gidip dandik merdiven altı Rampage Trust gibi markaları almak saçma geliyor SteelSeries Corsair varken.
Alınır, çok rahat kulaklıklardır Arctis serisinden olan kulaklıklar, mikrofonu da iyi, kulaklık pedleri de terletmiyor, sizin için biçilmiş kaftan.

Teşekkürler bu bütçede daha iyisi yok gibi zaten 350 400 civarı bütçem var Rampage Trust falan almam dandik merdiven altı markalara para vermek istemem.

Son düzenleme:
HS35 çöp, Rampage Drop Plus değil :) Drop Plus ışıklı mışıklı kafasında bir ürün değil ki?
Kardeşim yaklaşık 21 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Bu süreçte onlarca markanın onlarca modelini kullanma fırsatım oldu. Türkiye standartında bir ülkede yaşıyorsanız, aldığınız teknolojik ürünün önce satış sonrası güvenilirliğine bakmanız gerekir. Eğer buna bakmayacak kadar varlıklı biriyseniz zaten bu fiyat bandında bir ürün için konuşmamalısınız. Benim burada bahsettiğim satış sonrası güvenilirlikte Rampage, Gamepower gibi markaların kötü olduğu. Kardeşim sırf daha ucuz diye birkaç Rampage ürünü almıştı, kullanma fırsatım da oldu. Ürünün kendisi ayrı, markası ayrı kötü. Kaldı ki Steelseries, Corsair gibi markalarla kıyaslamak zaten mantıklı birinin yapacağı iş değil. Ayrıca ürün özelliklerine bakınca, aradaki sürücü çapı farkı uçurum değil, ikisi de üzmez. Rampage modelinin kablosu daha kalın, + olarak söylenebilir. Steelseries günlük kullanımda da mikrofonu çıkarılıp kullanılabilir, gayet sade, Rampage pek öyle görünmüyor. Steelseries modelinin konforu daha iyi uzun kullanım için. Yanlış hatırlamıyorsam Rampage usb girişliydi, telefon için dönüştürücü gerekli. Steelseries düz jak girişli. Konu sahibi arkadaş için yazıyorum bunları. Dışarıda da kullanacaksan kesinlikle sade görünümü ve konforuyla Steelseries tercih et derim. Bu kulaklığın alternatifi olarak önerim Hyperx Cloud Stinger, onun da fiyatı bir tık fazla

Kardeşim yaklaşık 21 yıldır bilgisayar kullanıyorum. Bu süreçte onlarca markanın onlarca modelini kullanma fırsatım oldu. Türkiye standartında bir ülkede yaşıyorsanız, aldığınız teknolojik ürünün önce satış sonrası güvenilirliğine bakmanız gerekir. Eğer buna bakmayacak kadar varlıklı biriyseniz zaten bu fiyat bandında bir ürün için konuşmamalısınız. Benim burada bahsettiğim satış sonrası güvenilirlikte Rampage, Gamepower gibi markaların kötü olduğu. Kardeşim sırf daha ucuz diye birkaç Rampage ürünü almıştı, kullanma fırsatım da oldu. Ürünün kendisi ayrı, markası ayrı kötü. Kaldı ki SteelSeries, Corsair gibi markalarla kıyaslamak zaten mantıklı birinin yapacağı iş değil. Ayrıca ürün özelliklerine bakınca, aradaki sürücü çapı farkı uçurum değil, ikisi de üzmez. Rampage modelinin kablosu daha kalın, + olarak söylenebilir. SteelSeries günlük kullanımda da mikrofonu çıkarılıp kullanılabilir, gayet sade, Rampage pek öyle görünmüyor. SteelSeries modelinin konforu daha iyi uzun kullanım için. Yanlış hatırlamıyorsam Rampage USB girişliydi, telefon için dönüştürücü gerekli. SteelSeries düz jak girişli. Konu sahibi arkadaş için yazıyorum bunları. Dışarıda da kullanacaksan kesinlikle sade görünümü ve konforuyla SteelSeries tercih et derim. Bu kulaklığın alternatifi olarak önerim HyperX Cloud Stinger, onun da fiyatı bir tık fazla.

SteelSeries tercih edeceğim zaten plastik atıktan farksız Rampage Trust gibi markalara güvenmiyorum yorumunuz için teşekkürler.

Gerçekten komiksin Corsair HS35'e böyle diyosun ya Rampage Snopy gibi markalardan uzak durmayı öğrenmen gerek.
Evet modele göre değil markaya göre konuşan bir insan daha. İlk önce o kulaklık marka basılmış bir kulaklık. (Drop Plus) Orijinalinin ismi Eksa E900 Pro. Ve kaliteli. HS35 ise kalitesiz, bence gerçekten kötü bir kulaklık. Bu arada sen daha komiksin. Orijinal versiyonunun alım rehberi de @Ali Pınar hocam tarafından yapıldı.

Son düzenleme:
Evet modele göre değil markaya göre konuşan bir insan daha. İlk önce o kulaklık marka basılmış bir kulaklık. (Drop plus) orijinalinin ismi eksa E900 Pro. Ve kaliteli. HS35 ise kalitesiz, bence gerçekten kötü bir kulaklık. Bu arada sen daha komiksin. Orijinal versiyonunun alım rehberi de @Ali Pınar hocam tarafından yapıldı.

Rampage Miracle X'yi de çok övdüler kullandım ama tam bir fiyasko çıktı Rampage'i çok savunmanın nedeni o kulaklığı kullanman mı????

Bende arctis 1 almayı düşünüyorum ve bazı insanlar umarsızca kendileri kullandıkları için drop plus öneriyor. Adam arctis 1 kullanmamış ama bu yorumu yapıyor. Hatta ve hatta ikisinide kullanmayıp drop plus diyen gördüm yeminle. Ne varmış arkadaş şu kulaklıkta gerçekten ?

Yeni konular

Geri
Yukarı