BİM'e gelecek kablosuz gamepad nasıl çalışıyor?

Logitech F310 önerecektim ancak o bile uçmuş durumda. Çok denemek istiyorsanız alın ama F310 bu kadar pahalı olmasa kesinlikle onu önerirdim, daha uzun süreliğine kullanmak için daha sağlam bir gamepad almış olurdunuz.

Bu gamepad bozulduğu an daha iyi bir gamepade yöneleceğim zaten. Para biriktirip falan bir şekilde.

İşte. Gidip te Snopy alsam aynı terane. Bım eve yakın 27 Kasım'da hemen gidip alabilirim ondan istiyorum.

Düşük :)
bu arada futbol oyunu olsun o olsun bu olsun çok yön tuşu kullanmam. Çok sıkıntı yaratmaz ama analoglar giderse yaratır.

Ben yaklaşık 1 sene kullandım tuşların basılı kalması dışında pek sıkıntı yaşamadım ama analoglar çok kolay soyuluyor ben analog kullanmıyorken bile soyuluyordu.

Ben yaklaşık 1 sene kullandım tuşların basılı kalması dışında pek sıkıntı yaşamadım ama analoglar çok kolay soyuluyor ben analog kullanmıyorken bile soyuluyordu.

Bakacağız. Tek korkum her mağazada 2 3 tane olacaksa gittiğimde bitmesi. Ama bu dönem kimsenin markete gamepad alayım diye gideceğini (ben giderim) sanmam. Anca gözüne çarpan alır.

Yeni konular

Geri
Yukarı