BİM'e gelecek kablosuz gamepad nasıl çalışıyor?

Anil JK

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Bım 27 Kasım'da kablosuz gamepad satacak. Bunu nasıl eşliyoruz acaba. Almayı düşünüyorum şimdiden sorayım dedim. Bluetooth var galiba bilgisayarda. USB ile mi eşliyoruz uygulama falan mı var anlamadım ben. Satın alacak olup doğru düzgün araştıran ya da sahibi olan varsa yardımcı olabilir mi?

Şimdi, meraktan açtım baktım ne verecekler diye. O gamepad'in tuşlarına 20. basışınızda o tuşlar artık orada olmayabilir, benim düşüncem bu şekilde :)

Bunu Instagram hesaplarından sordum markaya. Adam diyor ki Wireless. Ulan tamam ama nasıl yani Bluetooth mu yoksa harici alıcısı mı var diyorum Wireless diyor. İnternette de hiç bilgi yok. Kolun modeli PSG04.

Bütçeniz kaç lira?

Ailem internetten siparişe izin vermiyor ve öyle çok iyi gamepadlerde pahalı ben bu ürünü vereyim kullanayım bitsin diye alıyorum. Bilginiz varsa soruma cevap verebilirsiniz.
Şimdi, meraktan açtım baktım ne verecekler diye. O Gamepad'in tuşlarına 20. basışınızda o tuşlar artık orada olmayabilir, benim düşüncem bu şekilde :)

Siz de haklısınız da bakalım bindik bir alamete gideceğiz kıyamete aldığım zaman bir şey olursa bu konu kapanmamış olursa haber ederim merak etmeyin.

Yaygınlaşmış marka basım DS3 kolu normal. Bana kalırsa alınmaz dandik olduğu belli ama 50 TL'ye alternatif yok.

İşte. Gidip te Snopy alsam aynı terane. Bım eve yakın 27 Kasım'da hemen gidip alabilirim ondan istiyorum.

Ben zamanında PS3 için almıştım tuşlar 1, 2 ay sonra basılı kalmaya başlıyor. Ama bütçeniz düşükse alınabilir.

Düşük :)
Bu arada futbol oyunu olsun o olsun bu olsun çok yön tuşu kullanmam. Çok sıkıntı yaratmaz ama analoglar giderse yaratır.

Siz de haklısınız da bakalım bindik bir alamete gideceğiz kıyamete aldığım zaman bir şey olursa bu konu kapanmamış olursa haber ederim merak etmeyin.
Logitech F310 önerecektim ancak o bile uçmuş durumda. Çok denemek istiyorsanız alın ama F310 bu kadar pahalı olmasa kesinlikle onu önerirdim, daha uzun süreliğine kullanmak için daha sağlam bir gamepad almış olurdunuz.

Geri
Yukarı