BİM'e Gelen Masa alınır mı?

• Konuyu başlatan sonsz
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 8B
Bayılıyorum ya böyle insanlara...

İnternetten açıp bakmak bu kadar mı zor, konu sahibinin dikkatsizliğine gelmiş veya link bırakmayı unutmuş.

Müneccim ekip geldi, o sihirli mesajlarını attılar ve ortadan kayboldular...

Sadece masa ismini yazmadı diye dalga geçmeniz komik degil, tamam masa ismini veya modelini belirtmeliydi fakat zaten 13 Ocak BİM diye belirtmiş, açıp katalogu bakabilirsiniz. Forumda sıkı takipte olan kişiler BİM'e gelicek olan oyuncu ekipmanlarından muhtemelen haberdardır ve forumda bu ürünler ile alakalı birçok konu açıldı, tamam haberin mi yok, 13 Ocak yazar, bakarsın. Yorum yazmak için yorum yazmayın, burası fikir alışverişi ve sosyalleşme yeri.

O masa için pahalı. İki monitör anca sığıyor. Ayrıca kasayı masanın üzerine koyamazsınız gibi. O dert değil ama bazıları kasayı masanın üzerine koymayı sevdiği için belirtiyorum. Kalitesini bilmiyorum ama sunta ise dalga geçer gibi bir fiyatı var. MDF ise gene de o kadar etmemesi lazım. MDF'den yapılmış masalar daha sağlam olur, biraz daha da pahalıdır. Ben marangozcuya kalın MDF masa ve altında kalın 6 adet %100 demir bacak ile birlikte 120 cm genişlik, 75 cm yükseklik, 65 cm uzunluk için 500 TL teklif aldım. Bu masaya kıyasla çok daha iyi.

O masa için pahalı. İki monitör anca sığıyor. Ayrıca kasayı masanın üzerine koyamazsınız gibi. O dert değil ama bazıları kasayı masanın üzerine koymayı sevdiği için belirtiyorum. Kalitesini bilmiyorum ama sunta ise dalga geçer gibi bir fiyatı var. MDF ise gene de o kadar etmemesi lazım. MDF'den yapılmış masalar daha sağlam olur, biraz daha da pahalıdır. Ben marangozcuya kalın MDF masa ve altında kalın 6 adet %100 demir bacak ile birlikte 120 cm genişlik, 75 cm yükseklik, 65 cm uzunluk için 500 TL teklif aldım. Bu masaya kıyasla çok daha iyi.
İnsanlar kağıt masaların üstüne bilgisayar kasalarını koyuyorlar(Linnmon). Bu masa onlardan daha sağlam duruyor açıkcası.

İnsanlar kağıt masaların üstüne bilgisayar kasalarını koyuyorlar(Linnmon). Bu masa onlardan daha sağlam duruyor açıkcası.
Bana o kadar da sağlam gelmedi. Masanın ön kısmında destek yok, arka taraftan sağlanıyor. Ön kısma ağır yük binerse sıkıntı çıkabilir. Ayrıca masa ufak duruyor biraz, üzerine kasa sığmaz bence. Boyutlarını da yazmamış BİM. Tam olarak yerinde incelemeden bir şey diyemeyiz ama 400 TL fazla geldi bana bu masa için.

Bana o kadar da sağlam gelmedi. Masanın ön kısmında destek yok, arka taraftan sağlanıyor. Ön kısma ağır yük binerse sıkıntı çıkabilir. Ayrıca masa ufak duruyor biraz, üzerine kasa sığmaz bence. Boyutlarını da yazmamış BİM. Tam olarak yerinde incelemeden bir şey diyemeyiz ama 400 TL fazla geldi bana bu masa için.
Yazmış boyutlarını. 115 cm genişlik, 73 cm derinlik, 77,5 cm de yükseklik. Ayrıca CE Sertifikalı 1. sınıf membranlık MDF ve mat siyah statik boyalı demir profil ayak diye ayrıca bilgi vermişler. Aşağı yukarı aynı boyutlardaki masaya 500 lira teklif aldığını yazmışsın, bence bu ürün gayet uygun.

Geri
Yukarı