Görev başarılı! BIM'e gelen ekipmanlar alındı

blavlmao

Hectopat
Makaleler
1
Yer
36
Merhabalar, BİM'de satılan ürünlerden alamayanlar varmış, içime bir kuşku düşmüştü ancak görevi başardım. İlk gittiğim BİM'de hiçbir şey yoktu, koşa koşa öbür BİM'e gittim. Öbür BİM'de Rival 3'ü buldum, Arctis yoktu. Gittim öbür BİM'e koştum, orada da yokmuş. Dedim siz kime satıyorsunuz bu kadar malı, dediler ki "izdiham oldu.". O kasiyer de iyi çıktı, diğer mağazaları aradı. Bir tane kalmış tüm Antalya'da, o da o an bulunduğum konumda 10 km uzaktaki başka bir ilçede. Atladım bir taksiye, gittim BİM'e aldım kulaklığı, çıktım mağazadan. Ama öyle bir gurur, şeref var ki anlatamam. Darısı alamayanların başına.

1610555193683.png

Son düzenleme:
Ben de köyden ilçeye gitmiştim ama olmadı maalesef. Şu konumu bırakıp göz yaşları ile ayrılıyorum buradan.

Ben ikisini de Ankara'nın en yoğun şubelerinden birinde almayı başardım. Tebrik ederim size de, hayırlı olsun.

Bende geçen gün mouse almaya gittim. Bilgisayarcı 55 TL'lik mouse 30 TL görmüş 25 TL olur mu dedim olur dedi. Tam alacaktım kardeşim 55 TL imiş dedi. Ama yine de verdi. Eve geldim baktım internette mousun fiyatı 30 TL kargo yok. Lan siz kimi yiyonuz.

Geri
Yukarı