Görev başarılı! BIM'e gelen ekipmanlar alındı

Bende Antalya'da oturuyom sadece gidip bakabildim onun dışında ekmek aldım kredi kartı ile 😔

Merhabalar, BİM'de satılan ürünlerden alamayanlar varmış, içime bir kuşku düşmüştü ancak görevi başardım. İlk gittiğim BİM'de hiçbir şey yoktu, koşa koşa öbür BİM'e gittim. Öbür BİM'de Rival 3'ü buldum, Arctis yoktu. Gittim öbür BİM'e koştum, orada da yokmuş. Dedim siz kime satıyorsunuz bu kadar Mali, dediler ki "izdiham oldu.". O kasiyer de iyi çıktı, diğer mağazaları aradı. Bir tane kalmış tüm Antalya'da, o da o an bulunduğum konumda 10 km uzaktaki başka bir ilçede. Atladım bir taksiye, gittim BİM'e aldım kulaklığı, çıktım mağazadan. Ama öyle bir gurur, şeref var ki anlatamam. Darısı alamayanların başına.

Eki Görüntüle 833996

Hayırlı olsun.
1610556226876.png

Hangi şubeye gittiniz Antalya'da tanıdığım var orada oda alamamış merakımdan sordum?
Lara şubeleri dolaştım, sonra Kepez'dekine gittim kulaklık için.
BİM ucuza kalite ürünler satmaya başladı.
Evet ancak bunun da bir nedeni var, normal fiyata getirse az satardı ancak indirimli getirdiği için ve çok kişi aldığı için kârı eşitliyor.
Hayret hiç akrabasına ayıran personel yok muydu?
Vardı, büyük ihtimalle ilk gittiğim öyleydi. Çünkü 10.02'de oradaydım, ders yeni bitmişti. Kimse de görünmüyordu ortalıkta.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı