BİM'e gelen oyunlu PS4 alınır mı?

• Konuyu başlatan Miko
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 20
  • Görüntüleme 3B
Herkes bir yerden sallamış. Aynı konuyu bende açtım. Slim olması kötü bir şey mi? Tabii belli bir kitle ''Slim ısınıyor moruq fat veya mat kasa al'' kafasında. Rahatlıkla alırsın. O oyun 289 TL. Sıfır PS4'ü hiçbir yerde 1750 TL'ye bulamazsın. Ayrıca garantisi de var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alınmamalı. Sebeplerine gelecek olursak öncelikle garantiyi Sony sunmuyor. Bim garantili PS4 almak ister misiniz? Muhtemelen hayır. Teknik ekip olmadığından eminim. Sorun yaşarsanız çözüme ulaşmada zorluk çekersiniz. O yüzden PlayStation alınırken Sony Türkiye garantili yani Eurasia garantili olarak alınmalı.

İkincisi ise fiyatı. PS4 Slim 500 GB Eurasia garantili şu anda 1850 TL: Sony Playstation 4 Slim 500 GB (PAL) Oyun Konsolu-Türkçe Fiyatı

RDR2 ise 300 TL: Red Dead Redemption 2 PS4 Oyun Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İkinci elde 200 TL'ye kadar RDR2 bulabilirsiniz. Arada 100-150 TL kadar fark varken Eurasia garantili almak kesinlikle çok daha mantıklı.

Alınmamalı. Sebeplerine gelecek olursak öncelikle garantiyi Sony sunmuyor. Bim garantili PS4 almak ister misiniz? Muhtemelen hayır. Teknik ekip olmadığından eminim. Sorun yaşarsanız çözüme ulaşmada zorluk çekersiniz. O yüzden PlayStation alınırken Sony Türkiye garantili yani Eurasia garantili olarak alınmalı.

İkincisi ise fiyatı. PS4 Slim 500 GB Eurasia garantili şu anda 1850 TL: Sony Playstation 4 Slim 500 GB (PAL) Oyun Konsolu-Türkçe Fiyatı

RDR2 ise 300 TL: Red Dead Redemption 2 PS4 Oyun Fiyatı - Taksit Seçenekleri

İkinci elde 200 TL'ye kadar RDR2 bulabilirsiniz. Arada 100-150 TL kadar fark varken Eurasia garantili almak kesinlikle çok daha mantıklı.
2 yıl garantili yazıyor. Emin misin Sony garantili olmadığından?

Evet BİM'de satılan hiçbir ürün distribütör tarafından sağlanmıyor. Sony garantili olan ürünler her zaman belirtiliyor zaten. Ayrıca 100 TL gibi bir farkla Sony garantili almak varken neden alınsın ki? :D

Bence de ya zaten Sony garantili kovaliyorum kaç gündür sizlere de bir sorayim demiştim, teşekkürler.

Çok doğrusun internete de fazla guvenemiyorum. Neden diye soracak olursan kimi ithalatçı garantili geldi diyor, kimi Sony garantili geldi ama geçen sene başlamış garantisi diyor o yuzden kredi kartıyla teknoloji mağazasından taksit ile alacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı