Bimeks bir imza ile telefon almak

CyberLinq

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba!

Aileme akıllı telefon almaları için her gün başlarının etlerini yiyorum. Babama, ''Sen al, ben ödeyeyim.'' diyorum yine almıyor. Sebebi ya kredi kartının dolu olması yada almak istememesi. Bende, Google amcadan senetle telefon alma gibi terimlerle araştırma yaptım ve Bimeks'in Bi' imza olayını gördüm. Bi' imza da sadece kimlik lazımmış. Bir de her hangi bir bankada cep telefonu numarasının olması gerekmiş. Bu iş nasıl oluyor bilen var mı? Blogların da şu yazıyor ''Bimeks ile Enigma Credit Bureau Bilgi Teknoloji Hizmetleri A.Ş arasında yapılan anlaşma ile, müşterilerimiz Bimeks mağazalarında alışveriş yaptıklarında, kredi kartı veya nakit ödeme yerine, 750TL ile 15.000TL aralığındaki alışverişlerini Paytrust ile 12 veya 24 aya kadar taksitlendirebilecekler.'' Bu nasıl oluyor ve Paytrust nedir?

Böyle de telefon alamıyorsam bana elden taksit imkanıyla telefon satın! :D
Almak istediğim cihaz İphone 6 Plus.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben biraz araştırmıştımda hiç bulaşma derim, hani faize bulaşmayı göze aldıysan Vatan Bilgisayarda Odeabank çok uyguna kredi veriyor,Bi bak derim.

İphone 6 beğendiğim telefonlar arasında en başta olduğu için öyle dedim :). Evet, Türk insanı son model takılır her zaman :D. Orijinal yoksa, çakma :D. ZenFone 2 var dedim, onu alalım dedim, yine seslenmedi. Ben en iyisi yavaş yavaş kumbaraya atayım paraları.

Öyle senetle falan iş yapma akıllı ol! 1000 liralık eşyayı biz sana kredi kartsız alma şansı sunuyoruz daha ne istiyorsun diye 1.500 lira ya satarlar. Git kendi paranı kazan biriktir ondan sonra ne alıyorsan al.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı