Bimeks veya Evkur Oyun bilgisayarı öneri

NuteLya

Kilopat
Daha fazla  
Bimeks veya evkurdan oyun bilgisayarı almak istiyorum ama hiçbir bilgim yok. Bana yardımcı olabilecek arkadaş var mı acaba ? Bimeks'de parça şeklinde de bulunuyor sitesine girip 5 dakikanızı ayırıp toplayıp alta atarsanız çok büyük sevap almış olursunuz 1 aydır bununla uğraşıyorum teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeni söylersen neden olmasın .
bütçe sıkıntı değil bimeksin taksit yapma kampanyası bitmiş oradan alamıyorum evkurdan taksitle bir bilgisayar önerirmisiniz laptop da olur kasa da olur oyun oynacağım gta 5 cs go knight bu 3nü oynarım başka bişe oynamam bide youtube da video izlerken kasmasın yeter lütfen bi yardımcı ol be dostum

Bu firmalardan kat kat daha iyileri varken neden bunlar ? Ürünlerinde hem çeşitlilik yok hem de çoğu güncel değil. :)
Taksit yapan bir tek evkur var çünkü peşin para verebilecek durumum yok taksitle alabilirim ancak ondan dolayı öğrenciyim bilirsiniz

bütçe sıkıntı değil bimeksin taksit yapma kampanyası bitmiş oradan alamıyorum evkurdan taksitle bir bilgisayar önerirmisiniz laptop da olur kasa da olur oyun oynacağım gta 5 cs go knight bu 3nü oynarım başka bişe oynamam bide youtube da video izlerken kasmasın yeter lütfen bi yardımcı ol be dostum

Taksit yapan bir tek evkur var çünkü peşin para verebilecek durumum yok taksitle alabilirim ancak ondan
Kredi çekip alabilirsin. Krediyide taksitle ödersin. Evkurdan pc almayın gerçekten kazıklıyolar.

Fibabankanın alışveriş kredisi uygun oluyor.
N11'den bu şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Şu ürüne bir bakın mesela. Ryzen 5 3400g işlemci, Vega 11 APU ile gayet iyidir. İsterseniz sonra iyi bir ekran kartı da eklersiniz:

RYZEN 5 3400G Radeon™ RX Vega 11 OYUNCU BİLGİSAYARI✔✔ 3.989,09 TL yerine 2.989,09 TL

Fibabankanın alışveriş kredisi uygun oluyor.
N11'den bu şekilde ödeme yapabilirsiniz.
Şu ürüne bir bakın mesela. Ryzen 5 3400G işlemci, Vega 11 APU ile gayet iyidir. İsterseniz sonra iyi bir ekran kartı da eklersiniz:

Ryzen 5 3400G Radeon™ RX Vega 11 oyuncu bilgisayarı✔✔ 3.989, 09 TL yerine 2.989, 09 TL.

Alınmaz o bilgisayar. Çünkü 2x8 RAM değil yani Dual RAM değil. anakart olarak B450 ms2h alınır. Kasa önü açık değil. RAM'in markasını önermiyorum.

Evkur'dan oyun bilgisayarı alınmaz hocam. Benim arkadaşım öyle bir hataya düştü‚ 3 yıl önce oyun bilgisayarı her oyunu rahat açar ultra grafikte diye 3.500TL‚ GT 730‚ A10 9700‚ 8 GB RAM ofis bilgisayarı verdiler :( arkadaşımın jeton sonradan düştü.

Son düzenleme:
Alınmaz o bilgisayar. Çünkü 2x8 RAM değil yani Dual RAM değil. anakart olarak B450 ms2h alınır. Kasa önü açık değil. RAM'in markasını önermiyorum.
Ürün özelliklerinden RAM'i seçebiliyorsunuz.
340 lira farkla 2x8GB yapıyorlar RAM'İ.
Anakart ve PSU düşük evet. Ama APU için ikisi de ziyadesiyle yeter.
Bu sadece bir örnek. Asıl konu, alışveriş kredisi ile o siteden istediğiniz bilgisayarı alırsınız. Ben de telefon almıştım. Çok uyguna gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı