Binada altyapı yoksa ne yapılmalı?

cris7

Hectopat
Merhaba arkadaşlar benim oturduğum binamda altyapı yok. Binadaki başka daireler internet kullanıyor ama ben internet başvurusu yapınca altyapınız yok deniyor. Ne yapacağımı da söylemiyorlar. Türk Telekom'u arayıp internet başvurusuyla birlikte altyapı da yapacağız dediler ama hala gelmediler. Ne yapmam gerekir. 5 aydır internetsizim Online eğitim var giremiyorum. Lütfen yardım edin.

Aynı sorun bende de var bağlı olduğunuz Türk Telekom müdürlüğüne gidip dilekçe falan veriliyormuş heralde tabi ben çalıştığım için gidemedim kesin bi tarihte verilmiyor nezaman olacağınında kesin bi tarihi yokmuş şansa artık

TurkNet ile götüş derim.
Ben Türknetten altyapı sorgulatması yaptığım da bağlı olduğunuz santralde çalışma olduğu için işlem yapamıyoruz lütfen daha sonra tekrar deneyin falan bisiler yazıyor sonra ben no bıraktım aradılar başka bi iss nin fiber altyapısı olduğu için size internet veremiyoruz dedi
Altyapı yoksa Superbox kullanılmalı ama fiyatı biraz tuzlu.
100 gb kotalı paket 130 lira falan hızını hatirlamiyorum ben hergun 4k film ve dizi izlesem 1 ay yetermi acaba 100 gb kota?

Ben Türknetten altyapı sorgulatması yaptığım da bağlı olduğunuz santralde çalışma olduğu için işlem yapamıyoruz lütfen daha sonra tekrar deneyin falan bisiler yazıyor sonra ben no bıraktım aradılar başka bi iss nin fiber altyapısı olduğu için size internet veremiyoruz dedi

100 gb kotalı paket 130 lira falan hızını hatirlamiyorum ben hergun 4k film ve dizi izlesem 1 ay yetermi acaba 100 gb kota?
Netflix 4K bir dizi bölümü yani 40 dklik bir 4K video yaklaşık 16GB tutuyor tabi Netflix nasıl stream ediyor bilmiyorum. Kısacası ayda maximum 5 saat 4K dizi-film izlersen Netflix üzerinden, kotan dolacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı