Binada fiber altyapısı var fakat dairede yok

Atamerov

Hectopat
Yer
Diyarbakır
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba,
20.06.2021 tarihinde Türk Telekom müşteri hizmetleri ile konuştum fiber için. Randevu bugüne, yani 22.06.2021 tarihine verirdi. Teknik ekip gelmeden beni aradı ve bana "dairenizde fiber kablosu var mı?" dedi, ben de bulunmadığı söyledim. Bana Türk Telekom'un merkezine gidip kabloyu almamı söyledi, gittim kabloyu aldım. Elektrikçi ile anlaştım, elektrikçi bodruma indi fakat kabloların geçmesi için bir kanal olmadığını, bunun da 500 TL tutacağını ifade etti. GPON internet için 500 TL vermeye razıydım fakat binadaki "boomer" kesim sırf biraz kazı olacağı için reddetti. Bu hizmeti parası karşılığında Türk Telekom yapabilir mi?

Görseller:

p7jdnho.jpeg

bd21d25.jpeg

jwcd8qk.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone yapmıştı. Bizim binada Türk Telekom altyapısı yoktu kimse bize sormadan haldır huldur kazdı binanın duvarlarını da mahvetmişler hatta. Demem o ki zorlarsan olacağını düşünüyorum.
Vodafone bina girişinden daireye kadar 2-3 arkadaşıma yapmıştı çok da fazla kazmıyorlar.

Vodafone yapmıştı. Bizim binada Türk Telekom altyapısı yoktu kimse bize sormadan haldır huldur kazdı binanın duvarlarını da mahvetmişler hatta. Demem o ki zorlarsan olacağını düşünüyorum.
Vodafone bina girişinden daireye kadar 2-3 arkadaşıma yapmıştı çok da fazla kazmıyorlar.

Zaten TT kullanıyorum.

İnsanlık bitmiş birkaç delik için manıi olmaları saçma Superonline kendi yapmıştı yönetici engel olmamıştı.Eki Görüntüle 1078570

Maalesef hocam işim gereği istiyorum zaten bu fiberi keyfi bir durum değil, fakat dediğiniz gibi insanlık bitmiş yani alt tarafı bu kablo büyük bir şey değil incecik bir şey.
Sizi elektrikçiye yönlendirdilerse eğer yapacaklarını zannetmiyorum. Ama tekrardan arayıp bir teyit almanız daha doğru olur.
TT müşteri hizmetlerini iki defa aradım bana kurdukları cümle "Başka elektrikçi bakın illa ki kanal yapan vardır." Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim

Zaten TT kullanıyorum.

Maalesef hocam işim gereği istiyorum zaten bu fiberi keyfi bir durum değil, fakat dediğiniz gibi insanlık bitmiş yani alt tarafı bu kablo büyük bir şey değil incecik bir şey.

TT müşteri hizmetlerini iki defa aradım bana kurdukları cümle "Başka elektrikçi bakın illa ki kanal yapan vardır." Güleyim mi ağlayayım mı bilemedim
Sen sorununu ilettiğinde böyle cevap veriyorlarsa salak olmalıdırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı