Binada kedi var ve gitmiyor

Hocam belediyeyi arasanız hayvana yazık olabilir komşunuza az ileriye aşağı yukarıya koymasını istediğinizi söyleyin belki dinler bizimde daha önce binada beslenen bir kedi vardı belediye aldı sonra hayvanın ölüsünü bulduk.

Kadın deli midir nedir aşağı koy diyorum 2 saat sonra kapının önünde haşlanmış tavuk var.

Sözde hayvansever komşunuzun kapısına dayanıp onun anlayacağı bir dilden konuşabilirsiniz mesela. Bina içi mama koyulacak yer mi? Gitsin dışarı koysun. Bir insan bu kadar bencil olamaz ya.

Hocam bu kadın anlamıyor diyorum koyma git evinde besle ya da aşağı koy dinletemiyorum.

Kadın deli midir nedir aşağı koy diyorum 2 saat sonra kapının önünde haşlanmış tavuk var.

Hocam bu kadın anlamıyor diyorum koyma git evinde besle ya da aşağı koy dinletemiyorum.

Bağırın. Ayrıca bunları yaparken video da çekin kanıt olarak. Rahatsız olanlar toplanıp yönetime söyleyebilirsiniz aslında en kötü durumda.

Bağırın. Ayrıca bunları yaparken video da çekin kanıt olarak. Rahatsız olanlar toplanıp yönetime söyleyebilirsiniz aslında en kötü durumda.

Hocam aile apartmanında yaşıyorum apartmanımda 20 yıldır ailem yaşıyor. Ve çoğu komşumuz 10 senenin üstünde tanıyoruz bu kadında dahil ben bağıracağım çağıracağım bu kadına deyince ailem ayıp olur vs diyor ailemde tatlı dille soyledi kadın ailemide dinlemiyor.

Neyi uzatıyorsunuz belediyeyi arasanıza? Hala kadın anlamıyor falan diyorsunuz. O kadın anlamaz zaten bir demişsiniz anlamamış ikinci dediğinizde mi anlayacak? Arayın belediyeyi kurtulun şu kediden. Ayıp falan dinlemeyin kadınıda şikayet edin, alerjim var rahatsız oluyorum diyin. Kimse size böyle eziyet etmek zorunda değil.

Geri
Yukarı