Binance dalgalanmalı MH çözüldü

Arkadaslar ben stabiliteyi tutturmaniz gerektigini dusunuyorum. Her zaman daha fazla mh alabilmek icin oc'yi surekli yukseltip stabil olmadan ornek veriyorum 30-31 mh almak yerine stabil bi sekilde 28 mh ile kazmak sorunu cozuyor gibi. Sahsen ben bu kaniya vardim. Hw error cok yuksekti, 2090 memclk degerini 1950'ye cektim 24 saatlik degerlerimi ekte paylasiyorum. @Kuvan @revilationer1
Hocam senin sorunun HW kaynaklıydı, aslında bakarsan bu share sayısı da normal değil saat başına 12 share düşüyor. Bu değer 2 gün önce bende 40 civarındaydı. Eğer 15-20 dakikada bir share göndermezsen sistem makineyi kapatmışsın gibi 0 mh yazıp değer düşürüyor. Binance istatistiklerin ssde atabilir misiniz

Hocam senin sorunun HW kaynaklıydı, aslında bakarsan bu share sayısı da normal değil saat başına 12 share düşüyor. Bu değer 2 gün önce bende 40 civarındaydı. Eğer 15-20 dakikada bir share göndermezsen sistem makineyi kapatmışsın gibi 0 mh yazıp değer düşürüyor. Binance istatistiklerin ssde atabilir misiniz
Evet haklisin, bazen denk geldim inaktife dusuyor sonra kendiliginden tekrar aktife donuyor. Su anki durum bu, sabahtan beridir 29un altina dusmuyordu halbuki. Benim de accept'im azaldi son saatlerde

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210403-002348_Binance.jpg
    Screenshot_20210403-002348_Binance.jpg
    56,6 KB · Görüntüleme: 81
Evet haklisin, bazen denk geldim inaktife dusuyor sonra kendiliginden tekrar aktife donuyor. Su anki durum bu, sabahtan beridir 29un altina dusmuyordu halbuki. Benim de accept'im azaldi son saatlerde
Sizin ort. yine iyi vallahi :) Bu sabah bi baktım 22mh gösteriyor benim ortalama. Pooldan kaynaklı bir sorun eğer yüksek hash rate ile kazım yapan varsa başka pool geçebilir biz bu sorun çözülene kadar Binanceye mahkum :)

Sizin ort. yine iyi vallahi :) Bu sabah bi baktım 22mh gösteriyor benim ortalama. Pooldan kaynaklı bir sorun eğer yüksek hash rate ile kazım yapan varsa başka pool geçebilir biz bu sorun çözülene kadar Binanceye mahkum :)
Benim de su an 27'nin altina kadar dustu. Dun gunduz saatlerinde 29un altina dusmuyoken odemeyi 26.45'e gore almisim. Halbuki 28 mh kazim gucum var. Efektif de 29un altina dusmuyordu. Yazilimdaki reject degeri 5, sistemde reject sifir. Neden 26.45 ortalamaya gore odeme yapti mesela bu bi soru isareti.

Eki Görüntüle 952409

1- pcnin kazım gücü
2- efektif hashrate

ama sizde hw oranı yüksek hocam onu bir araştırmanız gerekiyor

edit. discordda görevli arkadaşa sizde olan sorunu da söyledim mem OC ayarlarınız gereğinden fazla yüksekmiş yeniden gözden geçirin bence

ayrıca şuan makineniz 30mh gösterse de pool hashrateniz 24mh, siz 24 mh üzerinden ödeme alıyorsunuz ki bunun da sebebi yine muhtemelen aynı şey

Phoenix kullanıyorum hw değeri yazmıyor hocam nasıl anlarız?

Evet haklisin, bazen denk geldim inaktife dusuyor sonra kendiliginden tekrar aktife donuyor. Su anki durum bu, sabahtan beridir 29'un altina dusmuyordu halbuki. Benim de Accept'im azaldi son saatlerde.

Bende 2 gündür saat başı dediğin gibi 10-12 share alıyorum arada share almadımı disconnect oluyor 5-10 dk sonra tekrar share alıp aktif ama GTX 1060 ile 24h/22-23 mh arası orası değişmiyor pps ödediği için mh başı whattomine 2.48 diyor ben 2.60 aldım. Yani share olmasa bile para düşmedi.
Gece uyurken bir şey yapamıyorum gündüz görürsem miner aç-kapa yapıyorum daha çabuk inactive oluyor. Örneğin 4 saat önce oldu 4 saatte 45 share.

Ekran Alıntısı.PNG

Geri
Yukarı