Binance Global TR desteği kesilince hesaptaki paraya ne olur?

Realiond

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Yarın Binance Global'de TR desteği kalkıyor. Ben bu parayı Binance TR'ye aktarmazsam ne olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Binance üzerinde yer alan paranı çekmek istediğinde parayı öncelikle BinanceTR'e aktaracaksın ve cüzdan kısmından IBAN ile birlikte çekim yapacaksın.

Hocam yani benim şuan parayı tr ye aktarmama gerek yok demi?
Mesela 2 ay sonra çekmek istedim tr ye atıp çekebilirim.
Aynen çekersin ama yeni düzenleme gelecek o zaman nasıl bir durum olacak belli değil. Ayrıca bu borsalardan da lisans istenmesi ve kimlik vs. gibi şeylerin istendiğine dair haberler yapılmıştı. Ancak en kötü durumda yerli bir borsaya parayı çekip oradan kendi bankanıza aktarabilirsiniz.

Bir durum olsa bile belli bir tarih verilir şu an olduğu gibi ve insanlar da ona göre hareket eder.

Arkadaşlar merhaba. Yarın Binance Global'de TR desteği kalkıyor. Ben bu parayı Binance TR'ye aktarmazsam ne olur?
Sadece Türk lirası yatırma işlemi kalkıyor yani Türkiyede kullanıma kapanma gibi bir durum yok.
Hocam yani benim şuan parayı tr ye aktarmama gerek yok demi ?
Mesela 2 ay sonra çekmek istedim tr ye atıp çekebilirim.
Paranı USDT gibi bir coin alıp binance global ve tr arasında ücretsiz transfer edebebilirsin.
Yani şuan globalden bir coin almak istesen yapıcağın işlem sırasıyla paranı binance tr ye eft/havele etmek ardından binance tr den USDT (BTC, BNB vs. de olur ama tavsiyem USDT) almak ardından transfer sekmesinden binance hesabını seçip coini transfer ediceksin. Ordan sonra artık hangi coini almak istersen alabilirsin. Parayı çekmek için bunun tam tersini yapıcaksın.

Geri
Yukarı