Binance güvenilir mi?

356463

Hectopat
Makaleler
7
Ben güveniyorum ama babam güvenmiyor. Devletin Binance hakkında bir yerde yazısı var mı? BDDK'da sanal ödeme kuruluşları olduğu gibi. Babamı ikna etmem lazım. Resmi bir kanıt verirseniz çok tatlı olur.

Ben güveniyorum ama babam güvenmiyor. Devletin Binance hakkında bir yerde yazısı var mı? Bddk'da sanal ödeme kuruluşları olduğu gibi. Babamı ikna etmem lazım. Resmi bir kanıt verirseniz çok tatlı olur.

Babana katıl, baban izin vermiyorsa bir bidiği vardır. Zaten Binance en yakın zamanda Türkiye'den çekilmeyi planlıyor, bu aralar çok iyi cezalar kesti.

Babana katıl, baban izin vermiyorsa bir bidiği vardır. Zaten Binance en yakın zamanda Türkiye'den çekilmeyi planlıyor, bu aralar çok iyi cezalar kesti.

Babama katılmama sebebim direk internetten korkması. E-Ticaret sitelerinden bile zorla alışveriş yaptırıyorum adama :D
BN teknoloji adı altında Türkiye de hizmet veriyor. Araştırabilirsiniz.
İlk attığınız Hopi?
Ondan daha güveniliri yok bence.
Farkındayım. Bana yazılı kaynak lazım.

Güvenilirden kastınız nedir? Kripto para piyasası 1,5 trilyon doları geçen bir hacme sahip. Binance coin bu sıralamada 3. sırada bulunan bir coin. Diyorsanız ki "koyacağımız 10000$ parayı alıp kaçmasınlar" o zaman farklı sorular devreye giriyor.

Hiç bir kripto para borsası güvenilir değildir, ancak dünyada en çok kullanılan kripto borsası Binance olduğu için, ilk tercihiniz olmalı.

Ben güveniyorum ama babam güvenmiyor. Devletin Binance hakkında bir yerde yazısı var mı? BDDK'da sanal ödeme kuruluşları olduğu gibi. Babamı ikna etmem lazım. Resmi bir kanıt verirseniz çok tatlı olur.
Normal şartlarda güvenilirdir ama bu demek olmuyor ki tamamı ile güvendesiniz. Siber saldırılara karşı ne yapabilir bilmiyorum. Hatta bir aralar olmuştu ama kullanıcılarını zarara uğratmadı ama başka bir saldırı olduğunda ne yapar bilemem. Bunlardan korunmak içinde "Soğuk Cüzdan" diye bir şey var ona baksan iyi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı