Binance güvenli mi?

Mustafa Kırık

Hectopat
Herkese merhabalar. Kendi çapımda ufak yatırım yapmak istiyorum. Altın fazla kazandırmıyor. Bu yüzden Ethereum gibi altcoinler alıp satmaya karar verdim. Burada karşıma iki tane site çıktı birisi btck Türk diğeri binance biraz araştırma yaptım ve Binance'yi kullanmaya karar verdim. Yine de BtcTurk'ü çok fazla önerirseniz onu da kullanabilirim. 18 yaşından küçük olduğum için Binance'de kimliğimi kayıt ettiremiyorum. Bir büyüğüme Papara hesabı açtım. Onun kimlik bilgilerini kullanmaya karar verdim ama kimliğin üstüne işlem yapılmasından korkuyorum. O da bankasındaki paranın gitmesinden korkuyor. Ayrıca ev adresi istiyorlar. Küçük yatırım yapacağım diye evden de olmak istemem. Yani kısacası bu bilgileri vermek güvenli midir?
Ayrıca açtığım Papara hesabını kart gelmeden nasıl Binance'ye para aktarabilirim? Çünkü daha başka Papara hesabına bile para atamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

O zaman bu bilgileri girmemde bir sıkıntı olmadığı anlamına geliyor. Değil mi?
Bankada ki parası nasıl gitsin :D? Coin işlerinde borçlanma diye bir mantık yok, anladığım kadarı ile "oha iyi para var" kafası ile giriyorsunuz; bu kafa ile kayıp edersiniz. Borsayı öğrenin.

Bankada ki parası nasıl gitsin :D? Coin işlerinde borçlanma diye bir mantık yok, anladığım kadarı ile "oha iyi para var" kafası ile giriyorsunuz; bu kafa ile kayıp edersiniz. Borsayı öğrenin.

Bankadaki parası gitmesinden kastım kimlik üzerine işlem yapılıp gitmesinden korkuyor. Evet iyi para var ancak şimdilik küçük küçük yapacağım yani en az 6 ay falan böyle ilerleyeceğim.

Geri
Yukarı