Binance para çekme

Kleith

Hectopat
18 olmadığım için velimin adına hesap oluşturdum. Çok bir şey yapmayacağım hem deneyim olsun hem de 3-5 kr bir şey kazanırım belki diye ufak paralarla kripto alıp satmak istiyorum. Binance konusunda bayağı araştırdım ama cevabını bulamadığım soru, parayı kredi kartına nasıl çekerim? Çekme seçeneğine tıklayıp TL seçince sadece Papara ve Advcash çıkıyor. Papara'dan para yatırma yakında yasaklanacak, çekme de yasaklanacak mı?

1618782053817.png

Tam tersini yaparak velinizin banka hesabına çekebilirsiniz, komisyon da ödemezsiniz.

Papara ile para çekme de yasaklanacak diye biliyorum. Karara mahkeme yoluyla itiraz edileceğini söylemişlerdi ama son durum ne olur bilmiyorum.

Tam tersini yaparak velinizin banka hesabına çekebilirsiniz, komisyon da ödemezsiniz.

Papara ile para çekme de yasaklanacak diye biliyorum. Karara mahkeme yoluyla itiraz edileceğini söylemişlerdi ama son durum ne olur bilmiyorum.
Hocam tam tersi çekme değil mi? Rehberinizin ilk maddesinde yatırmayı seçiyoruz demişsiniz. Ben çekmeyi seçiyorum. Sadece Papara ve Advcash var.

Hocam tam tersi çekme değil mi? Rehberinizin ilk maddesinde yatırmayı seçiyoruz demişsiniz. Ben çekmeyi seçiyorum. Sadece Papara ve Advcash var.
1618782652174.png

TRBinance kullanmanız gerekiyor. Adımları tersten yapacaksınız. Önce Binance'den TRBinance'e aktaracaksınız USDT veya BUSD'leri.

Yeni konular

Geri
Yukarı