Binance pool çalışma mantığı

Şu an araştırmadayım. Ethermine geç ödeme yapıyor ama diğer havuzlar da minimum 0.5 ETH olunca ödeme yapıyor. Bu işi evde tek kartla yapanlar için Ethermine'ın alternatifi var mı bilmiyorum henüz.

• Unpaid balances above 0.05 ETH will be paid out every 7 days
  • Unpaid balances above 0.01 ETH will be paid out every 14 days
Ethermine Payout Policy Sayfasından alıntı.
Hay ya, bir gün ethermine bir gün binance kazdım. Kafa gitti benim.
Ethermine 23 mh/s ile 0.05 kasılır mı ki 6 7 günde bilemiyorum. Öyle ise denk gelir ve zaten olması gerektiği gibi alırım paramı. Eh, bir hafta olur ya.

Seninki doğru kusura bakma. Senin attığın post daha yeni tarihli. Binance geçilir o zaman, Cuma günü olsun ertesi gün Binance geçeceğim.
Oh bee, doğru yaptım o vakit. Teşekkür ederim. Bir şey diyeceğim...
Kazarken 23 ama sitede neden daha yüksek ?

1613425391872.png

Binance hesabım yok. Ethermine'da kazıyordum. Binance hesabı mı açmam gerekiyor?
Tabii, ayrıca kendi poolunda kazıyoruz. Yani benimki öyle. birmilyonsekiyüzyüzdoksanaltıbinüçyüzseksenyedi tane video da öyle öğretti bana. Çok şey araştırdım kafa gitti benim. Ama sonunda stabili yakaladım.

Hayret ediyorum. Kazarken 23 sitede 31 oldu

1613425561246.png

Ethermine 23 mh/s ile 0.05 kasılır mı ki 6 7 günde bilemiyorum. Öyle ise denk gelir ve zaten olması gerektiği gibi alırım paramı. Eh, bir hafta olur ya.
14 günden önce çekmen mümkün değil 61.35 MH ile 1 haftada %0.032 kazılıyor.
Oh bee, doğru yaptım o vakit. Teşekkür ederim. Bir şey diyeceğim...
Kazarken 23 ama sitede neden daha yüksek ?

Eki Görüntüle 881325
Orası önemli değil bazen benim MH gönderdiğimden 30 fazla gözüküyor ama aynı ETH geliyor.

60 mh/s İle 24 Saat açık sistemde 1 haftada 0.028 kazabildim. 23 mh/s İle 1 haftada 0.05 kazmak mümkün değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı